Work and Travel USA – Registrácia na job fairy v plnom prúde!

Registrácia na najväčšie job fairy, kde si môžete vybrať svojho amerického zamestnávateľa na leto 2017, je už otvorená!

Aj tento rok sme pre vás pripravili niekoľko veľkých osobných job fairov - teda veľtrhov práce s americkými zamestnávateľmi. V Prahe a Bratislave tak môžete osobne stretnúť svojho budúceho zamestnávateľa a zabezpečiť si pracovnú pozíciu na leto. Prvá prebehne už 25. 2. 2017!

Tu môžete nájsť rôzne reštaurácie, kempy, rezorty, hotely a zábavné parky v lokalitách ako je národný pamätník Mt. Rushmore, Veľké jazerá, Myrtle Beach, Biele hory alebo štát Utah.

Štát South Dakota je populárny vďaka jednému z najnavštevovanejších Národných parkov Mt. Rushmore (historický pamätník pripomínajúci prvých prezidentov USA) a všade prítomnými bizónmi. Máme tu zamestnávateľa Bobkat's Old Fashion Ice Cream Pie Shop a Kampgrounds of America / Palmer Gulch Lodge Mt. Rushmore.

McDonalds's a Myrtle Waves na Myrtle Beach sa nachádza v jednej z najpopulárnejších prázdninových destinácií v USA. Nájdete tu prekrásne pláže, bary, diskotéky, zábavné a vodné parky a veľa obchodov. Je tu tiež priestor pre rôzne športové vyžitie ako potápanie, šnorchlovanie, surfovanie atď.

NASCAR SpeedPark sa nachádza v Sevierville na východe Tennesse, ktorý je obklopený horami Great Smoky. Neďaleko sa nachádza mestečko Pigeon Forge, ktoré je známe pre svoje zábavné parky.

Story Land Theme Park sa nachádza v štáte New Hampshire a v nádherných Bielych horách, ktoré sú veľmi poplárne počas zimy aj leta. Môžete sa teda vydať na výlety do hôr alebo si zaplávať a zarybárčiť v miestnych riekach a jazerách. Biele hory sa objavili v poslednom diele seriálu Braking Bad.

Kapacita job fairov je obmedzená, preto odporúčame vykonať registráciu čo najskôr a neprepást tak možnosť včasného zaistenia umiestnenia.

Skoré zabezpečenie práce má radu výhod. V prvom rade získate dokumenty potrebné k žiadosti o víza skôr ako ostatní. Vízum teda môžete získať už na konci zimy a potom si zakúpiť letenky do USA za výhodné ceny. Váš pobyt budete mať vybavený na začiatku jari a môžete sa v pokoji pripraviť na vaše nezabudnuteľné leto v USA!

Viac informácií o programe tu.

8.12.2016

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional