Anglicko alebo Írsko - s týždňami kurzov angličtiny ZDARMA spoznajte oboje

Historické Anglicko plné tradícií alebo smaragdový ostrov s nádhernou prírodou. Objednajte v Anglicku alebo v Írsku 4 týždňový kurz angličtiny za cenu 3!

Každá cesta do zahraničia vás obohatí. Jazykový pobyt v zahraničí vás k tomu donúti hovoriť v cudzom jazyku! A v budúcnosti to určite oceníte.

Využite exkluzívne akčné ponuky pre klientov STUDENT AGENCY - týždne výučby ZDARMA - ušetríte až 368 EUR!

Tiež škola LAL Londýn ponúka týždne zadarmo.

a ďalšie skvelé akcie: lístky ZDARMA, zvýhodnené ceny, znížené alebo žiadne poplatky.

Objednajte 2 týždňový jazykový pobyt od 774 EUR (vrátane dopravy). A NAVYŠE sa učíte ZDARMA pri každodennej komunikácii mimo školy.

Nemusíte sa potom už o nič starať - hľadať ubytovanie alebo možnosti ako a kde tráviť voľný čas. O poldenný program v podobe kurzu angličtiny sa postará jazyková škola, ktorá po výučbe organizuje aj exkurzie, výlety, aktivity alebo dostanete tip na kultúrne a športové podujatia. Nebojte sa vycestovať sami. Stretnete mnoho nových ľudí, ktorí na jazykový pobyt cestujú individuálne.

STUDENT AGENCY vám ponúka:

  • pohodlnú dopravu až na letisko, priamo do Londýna a organizáciu dopravy v destinácii
  • zabezpečenie celého pobytu s minimálnymi ďalšími nákladmi pred odchodom
  • vysokú kvalitu partnerských škôl a jazykových kurzov - presviedčajú nás o tom pozitívne referencie od našich klientov!

Prečítajte si TU najnovšie ohlasy na školy Emerald Cultural Institute v Dubline alebo British Study Centres v Bournemouth.

Pomôžeme vám vybrať si z našej ponuky. Volajte bezplatnú linku 0800 121 121, navštívte ktorúkoľvek pobočku STUDENT AGENCY alebo píšte na studium@studentagency.sk.

21.8.2014

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional