ZĽAVA 10% pre účastníkov súťaže o kurz angličtiny ZADARMO

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ a výherca získava dvojtýždenný jazykový kurz v Londýne. Ale vy, čo ste neuspeli, nezúfajte. ZÍSKAVATE ZĽAVU 10% na kurz všeobecnej angličtiny!

Medzi výhernými príspevkami je taktiež jeden zaslaný prostredníctvom STUDENT AGENCY. Výherkyňou je BOHDANA VOLKOVÁ, ktorej týmto k výhre srdečne gratulujeme!

Máme ale skvelú správu pre každého súťažiaceho! Škola Wimbledon School of English sa rozhodla dodatočne oceniť snahu vás, súťažiacich, a váš záujem o jazykové vzdelávanie. Škola dáva všetkým, ktorí zaslali svoj príspevok, ZĽAVU 5% na kurz uskutočnený v roku 2014 (mimo letné mesiace júl a august).

Od STUDENT AGENCY navyše dostanete zľavu ďalších 5%.

Príspevky bolo možné zasielať do konca apríla. Do školy sme k vyhodnoteniu zaslali veľa rôznych spracovaných príspevkov - od súťažiacich z Českej Republiky a zo Slovenska.

Každý bol niečím originálny a všetkým ďakujeme za venovaný čas. Z mnohých príspevkov zaslaných súťažiacimi z celého sveta porota vybrala tie najlepšie a najzaujímavejšie.

Výherkyni ešte raz GRATULUJEME a prajeme pekný pobyt v Londýne plný zážitkov!

Vy, čo ste neuspeli, nezúfajte. Máte možnosť vybrať si zo širokej ponuky jazykových kurzov, teraz navyše so špeciálnymi zľavami. Viac sa dozviete na našich stránkach TU.

Zadanie súťaže bolo napísať nám v angličtine, prečo by ste práve vy chceli študovať na škole Wimbledon School of English. Celý text musí obsahovať presne 50 slov. Svoje výtvory spolu s vaším menom a priezviskom nám pošlite do 30. apríla 2014 do 24:00 hod. na email studium@studentagency.cz s predmetom : SÚŤAŽ O KURZ ZADARMO

Naša partnerská škola Wimbledon School of English v Londýne oslavuje nádherných 50 rokov existencie a k tomuto jubileu sa rozhodla venovať do súťaže 5 dvojtýždňových jazykových kurzov ZADARMO .


Dvojtýždňový štandardný kurz angličtiny 24 lekcií týždenne, registračný poplatok a študijné materiály ZADARMO vyhráva majiteľ najoriginálnejšieho a najkvalitnejšie spracovaného textu. Výhercu budeme kontaktovať emailom, z ktorého nám dôjde odpoveď, najneskôr do 31. 5. 2014.

O škole Wimbledon School of English získate viac informácií TU .

Minimálny vek súťažiacich je 16 rokov. Škola mladších študentov do kurzov neakceptuje. Celá pravidlá súťaže sú na stiahnutie tu .

8.4.2014

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional