Novinky e-mailom

Zaregistrujte sa do e-mailového klubu a získajte informácie o výhodných akciách, nízkych cenách a novinkách ako prvý!

Jazykové kurzy pri mori


Cestujte za vzdelaním.

Študujte jazyk na pláži.

Odvezte si z dovolenky aj niečo viac, než len mušle - treba znalosť ďalšieho svetového jazyka.

Platnosť do 30. 4. 2017

Využite tohtoročné letné prázdniny k novým dobrodružstvom a vyjdite na jazykový kurz do zahraničia.
Počas leta máte veľa možností kam vyraziť na jazykový kurz. Jazykové školy sú plné študentov zo všetkých kútov sveta. Z pobytu pri mori si odveziete mimo zážitkov, kamarátov aj nové vedomosti a certifikát o absolvovaní Vami vybraného jazykového kurzu.
Z mnohých ponúkaných lokalít sme pre Vás vybrali tie najlepšie, kde si nielen more naozaj užijete.

Kurzy pre dospelých 

ANGLIČTINA

Bournemouth, Anglicko- Piesočné pláže ocenenej modrou vlajkou za čistotu, dlhé promenády lákajúce k prechádzkam či výletom na bicykli. Škola tento rok oslavuje 30 rokov od svojho vzniku a ponúka zvýhodnené ceny! Ušetrite až 93 EUR za 2 týždne a zdokonaľte svoju angličtinu.

Brighton, Anglicko - Kto nebol v Brightone ako by nebol! Mesto, ktoré žije nielen vďaka študentom ale aj vďaka rôznym festivalom a koncertom či športovým zápasom. Miestne kamienkové pláže sú známe po celom svete. Učte sa jazyk pod vedením kvalifikovaných lektorov v škole Embassy English.

Liverpool, Anglicko -  Na opaľovanie to možno nebude každý deň, ale málokto vie, že krásne piesočnaté pláže sú aj na severe Anglicka. Jazyková škola Vám navyše ponúkne každý 4. týždeň kurzu ZADARMO a angličtinu tak môžete pilovať dlhšiu dobu.

Paignton, Anglicko  - Kde si lepšie užiť vodné športy, ako práve v Paigntone, oblasť známa ako Anglická Riviéra Vás očarí nielen vďaka jazykovej škole s osobným prístupom k študentom, ale aj svojim typickým prostredím s palmami!

St. Julians, Malta Jazyková škola kúsok od pláže, stredomorské podnebie, študenti z celého sveta, to a omnoho viac je Malta. Pre objednávky do 30. 4. 2017 stále platí ZĽAVA 45 EUR - neplatíte registračný poplatok.

Limassol, Cyprus- Škola je cca 20 minút od pláže a ponúka kvalitné výučbu angličtiny pre dospelých aj detí - jedno z najlepších miest pre rodinné jazykové kurzy.

Fort Lauderdale, Florida - Počasie lákajúce na kúpanie tu panuje po celý rok, a jazyková škola tu ponúka mnoho rôznych jazykových kurzov, vyberte si ten svoj.

Honolulu, Havaj - Krásne počasie, príjemní domorodci, a možnosť si okoreniť jazykový pobyt treba o výučbu hula tanca.

 

ŠPANIELČINA

Malaga, Španielsko - Južné Španielsko, obľúbená turistická destinácia a pre klientov Student Agency ZĽAVA od školy 70 EUR - neplatíte registračný poplatok.

Valencie, Španělsko - Mesto, ktoré má všetko, čo si môžete priať - krásne počasie, úžasné pláže, priateľské obyvateľa, výborné jedlo a tiež krásnu španielčinu.

Havana, Kuba - Exotické kurzy španielčiny možno zažiť aj v Havane, kde môžete skúsiť napríklad aj lekcie salsy.

Buenos Aires, Argentína - Veľká jazyková škola s kapacitou až 200 študentov. V Argentíne Vás určite zaujme viac vecí než len kuchyne a španielčina.

Playa del Carmen, Mexiko - Príjemné podnebie, výučba španielčiny napríklad aj pod trstinovou strechou, kúsok od pláže a volejbalové ihrisko - to všetko nájdete na jazykovom kurze v Mexiku.
 

FRANCÚZŠTINA

Antibes, Francie - Južné pobrežie Francúzsko má svoj osobitý ráz. Antibes je malé bezpečné mesto, kde sa nachádza aj naša partnerská škola ponúkajúca rôzne kurzy pre dospelých študentov.
 

Jazykové kurzy pre deti s delegátom pri mori

ANGLIČTINA

St. Julians, Malta - Veľká jazyková škola, kde sa stretávajú študenti všetkých vekových kategórií z rôznych kútov sveta. Jazyková škola pre mládež organizuje výlety na pláže, za poznaním i za zábavou. Pre mládež tiež máme pripravené ZÁRUKA na ubytovanie v hoteli aj v hostiteľských rodinách, ušetrite až 70 EUR za dvojtýždňový pobyt.

Miami, USA - Študenti sú ubytovaní a majú výučbu v areáli St. Thomas University, ktorá ponúka perfektné zázemie nielen pre štúdium jazyka, ale aj pre spoločné aktivity všetkých študentov.

Bournemouth, Anglie - Veľmi bezpečné anglické mestečko, kde študenti pod vedením delegátov majú v cene pobytu aj dopravu na výlety s výkladom v slovenčine / češtine.

Presné podmienky pre vypísané akcie sa dozviete na stránkach jazykových škôl a od našich predajcov. 

Kontaktujte nás na bezplatné lince 0800 121 121 nebo na e-mailu  info@studentagency.cz.
Najděte si nás také na facebooku a sledujte všechny naše novinky a tipy!

3.4.2017

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional