Študujte v Írsku, krajine ktorú si zamilujete

Platnost: do 31. 1. 2018

Vycestujte na jazykový pobyt do ÍRSKA!

Pri objednaní pobytu do 1. januára máte možnosť získať výlet či exkurziu zadarmo.

Írsko je krajinou dúhy, krásnej prírody, histórie a milých ľudí.

Objednajte si jazykový pobyt v Írsku ešte dnes a získajte výlet, exkurziu či popoludňajšie aktivitu ZADARMO!  Učte sa a spoznávajte krásy Írska..

GALWAY CULTURAL INSTUTE - GALWAY

Máte radi kultúrne vyžitie, ale radi obejvujete veľkoleposti prírody? Potom sa vydajte na pobyt do jazykovej školy v Galway, ktorá svojim študentom ponúka výlet na najznámejšie útesy v európe, Mohérske útesy, či do národného parku Connemara.

     Mohesrké útesy - zaujali mnoho filmárov, takže ich môžete video napríklad vo filme Harry Potter a Polovičný princ alebo vo videoklipe kapely Maroon5 a ich piesni Runaway.
     Connemara - poznajte írsky región Geltachtu a vydajte sa na výlet nedotknutou írsku prírodou do národného parku Connemara, ktorý sa objavil vo filmoch Pastvina alebo Marley a ja.

 

Akcia platí pre pobyty objednané v januári, s termínom konania od 1. 1. 2018 do 21. 5. 2018. Minimálna dĺžka pobyt pre získanie výletu ZADARMO sú 2 týždne.

 
Vybraný výlet je potrebné nahlásiť už pri objednaní jazykového pobytu.
 

EMERALD CULTURAL INSTITUTE - DUBLIN

Preferujete miesta s vyvážením kultúrneho i historického vyžitia a výlety do prírody?

Jazykový škola Emerald v Dubline vám ponúka možnosť zúčastniť sa jednej z platených popoludňajších aktivity ZADARMO, ktoré pobehujú od pondelka do piatku. Danú aktivitu si môžete zvoliť na mieste, po príchode do školy.

Aktivitami môže byť: Crazy Golf a pizza, návšteva Národnej írskej galérie, (Guinness Storehouese), Lekcia írskeho tanca, výstava James Joyce, Trinity College a kniha z Kelso, (ZOO v Dubline)

Škola ponúka aj možnosť víkendových aktivít v podobe celodenných výletov. Pri dlhšom pobyte je možné absolvovať jeden z týchto výletov zdrama.

Na výber môžete mať napríklad z: Moherských útesov a krasové oblasti Burren, Grófstvo Wickow, Glendalough a Kilkenny, Belfast a Giant 's Causeway alebo Keltského hradu a Boyne Valley.

Pobyt s popoludňajším aktivitami ZADARMO, platia pre kurzy objednané v januári, s termínom konania od 1. 1. 2018 do 28. 5. 2018 pri dĺžke 2 a 3 týždňov.

Pobyt s výletom cez víkend ZADARMO, platia pre kurzy objednané v januári, s termínom konania od 1. 1. 2018 do 28. 5. 2018 pri dĺžke 4 týždňov

  

ATC LANGUAGE & TRAVEL, DUBLIN - CENTRUM a BRAY

Aj s jazykovou školou ATC môžete vyraziť spoznávať krásy Írska a využiť tak celodenného výletu ZADARMO.

Vyberte si z výletov napríklad do Wicklow, Galway a Mohérske útesy, Severné Írsko, mesto Donegal alebo po stopách natáčaní seriálu Hra o tróny.

     Wicklow - grófstve Wicklow je jedno z posledných založených grófstva v Írsku, vďaka krásnym scenériám sa mu tiež prezýva "Záhrada Írska"
     Severné Írsko - navštívte hlavné mesto Severného Írska, Belfast, a Obrov chodník (Giant 's Causeway).
     Game Of Thrones - ak ste fanúšikmi seriálu Hra o tróny, nenechajte si ujsť výlet po miestach, ktoré sa v seriáli objavujú. (Napr .: Robb Stark 's Camp, The King' Road, Winterfell, Castle Ward a ďalšie)
     Donegal a Slieve League - Donegal je krásnym historickým mestečkom na severozápadnom pobreží Írska. Neďaleko od mesta sa nachádza útesy Slieve League, ktoré patria medzi jedny z najvyšších útesov Európy

Akcia platí pre pobyty objednané v januári, s nástupným termínom od 1. 1. 2018 do 30. 4. 2018 pri dĺžke 2 a viac týždňov

Kontaktujte nás: na bezplatné linke 0800 121 121 alebo e-mailu studium@studentagency.sk. Navštívte nás osobne na ktorejkoľvek pobočke v ČR i na Slovensku

Sledujte nás aj na facebooku a majte prehľad o všetkých našich ponukách!

Tešíme sa na Vás.

STUDENT AGENCY vám alebo vašim deťom pomôže urobiť prvý krok a zaistí, aby ste sa v jazyku zlepšili.

 

  

2.1.2018

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional