Vyber si jazyk, ktorým budeš hovoriť!

Ktorý svetový jazyk ste sa vždy chceli naučiť?

Vyberte si a skúste niečo nové.

Nemčina, španielčina, francúzština, taliančina, ruština?

Znalosť svetových jazykov je obrovskou výhodou. Pozrite sa na vybrané lokality, kde si ďalšie jazyky môžete precvičiť a to nielen v období letných prázdnin!

Už viete, ktorý jazyk začnete tento rok zlepšovať? Jazykové školy ponúka výučbu pre úplných začiatočníkov, ktorí sa jazyk nikdy neučili aj pre pokročilých, ktorí si vo vybraných lokalitách môžu zložiť aj jazykovú skúšku.
 

NEMČINA

Heidelberg, Nemecko - F + U je jazyková škola so sídlom v meste, kde bola založená prvá univerzita v nemecky hovoriacich krajinách. Študujte jazyk tam, kde sú tisíce študentov aj vedcov z celého sveta.

Berlín, Nemecko - hlavné mesto Nemecka je skvelou voľbou pre každého, kto má rád aktívny spôsob trávenia jazykového pobytu. Škola GLS študentom ponúka kvalitná výučbu v priestoroch moderného kampuse.

Hamburg, Nemecko - jazyková škola Colón poteší študentov výhodnými cenami popoludňajších kurzov.

Viedeň, Rakúsko - mesto, ktoré pravidelne obyvatelia aj turisti volia ako najlepším miestom na poznávanie aj k životu. Skúste Viedeň zažiť na vlastnej koži vďaka kultúrnym lekciám, ktoré jazyková škola Actilingua pre svojich študentov pripravuje.

Salzburg, Rakúsko
- výučba v malých skupinách, krásne prostredie i online výukový systém - to všetko nájdete v Salzburgu v škole, ktorá nesie názov Inlingua.
 

ŠPANĚLŠTINA

Malaga, Španielsko - Južná Španielsko je obľúbená turistická destinácia, kde to v lete naozaj žije. Pre klientov Student Agency ZĽAVA od školy 70 EUR (cca 1 800 Sk) - neplatíte registračný poplatok.

Valencia, Španielsko - Mesto, ktoré má všetko, čo si môžete priať - krásne počasie, úžasné pláže, priateľské obyvateľa, výborné jedlo a tiež peknú španielčinu.

Havana, Kuba - Exotické kurzy španielčiny možno zažiť aj v Havane, kde môžete skúsiť napríklad aj lekcie salsy.

Playa del Carmen, Mexiko - Príjemné podnebie, výučba španielčiny napríklad aj pod trstinovou strechou a k tomu kúsok od pláže? To všetko nájdete na jazykovom kurze v Mexiku.
 

FRANCÚZŠTINA

Antibes, Francúzsko - Južné pobrežie Francúzsko má svoj osobitý ráz. Antibes je malé bezpečné mesto, kde sa nachádza aj naša partnerská škola. Vyberiete si tu z rôznych kurzov pre dospelých.

Bordeaux, Francúzsko - krajina vína a jazyková škola, ktorá svojim študentom poskytuje tú najlepšiu výučbu.
 

TALIANČINA

Florencia, Taliansko - mesto, kde sa zrodila renesancie. Jazyková škola Scuola Leonardo da Vinci sídli v historickej budove v centre mesta.

 

Viete, že sa s nami môžete učiť aj jazyky ako je ruština, japončina, a alebo čínština?

Kontaktujte nás na bezplatnej linke 0800 121 121 alebo na e-maile info@studentagency.cz.
Nájdite si nás aj na fa cebook u a sledujte všetky naše novinky a tipy!

28.5.2017

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional