Novinky e-mailom

Zaregistrujte sa do e-mailového klubu a získajte informácie o výhodných akciách, nízkych cenách a novinkách ako prvý!

Požiadaj o štipendium na strednej škole v USA

Získejte stupendium na soukromé střední škole v USA až $25.000

Chcete svojim deťom dopriať štúdium na kvalitnej strednej škole v zahraničí?

Teraz máte jedinečnú príležitosť využiť štipendijného programu na prestížnych súkromných stredných školách v USA!

Rocky Hill School

Stredná škola Rocky Hill je vhodná pre študentov, ktorí sú umelecky zameraní a chcú sa venovať napríklad divadlu, móde, 3D dizajnu, keramike a sochárstvo či audiovizuálnu produkciu. Zo športových aktivít si študenti môžu vybrať napríklad z basketbalu, lakros, softballu, golfu a ďalších.

Kampus školy sa nachádza v meste New England v štáte Rhode Island. Štipendium je študentom udeľuje vo výške $ 11.000 - $ 16.000 v rámci školského roka a $ 5.500 - $ 8.000 pri štúdiu jedného semestra.

Fryeburg Academy

Freyburgská akadémie je jednou z najstarších škôl v Spojených štátoch. Bola založená v roku 1792 a študentom ponúka širokú ponuku štúdia, od literatúry, histórie až po štúdium vied či cudzích jazykov. Ani športové či mimoškolské aktivity škola nezabúda, v ponuke sú napríklad roztlieskavanie, veslovanie, lakros, wrestling, kreatívne písanie a žurnalistika, knižnej klub, jazykové kluby a plno ďalších.

Škola sa rozprestiera na 42.5 hektároch v meste New England, zhruba 3 hodiny od mesta Boston. Študentom je ponúkané štipendium až do výšky $ 25.000.

 

George Stevens Academy

Akadémia George Stevensa bola založená už v roku 1803 v meste New England, ktoré je zhruba 3 hodiny od Bostonu. Škola vyniká veľkou škálou mimoškolských aktivít - ponúka knižné klub, šachový klub, krúžok ekológov a veľa medzinárodných klubov.

Škola študentom ponúka možnosť štipendiá až do $ 20.000.

 

Allendale Columbia Academy

Akadémia Allendale Columbia sa nachádza v meste Rochester v štáte New York. Škola kladie dôraz na rozvoj osobnosti študenta, na kritické myslenie a schopnosť riešenia vzniknutých situácií. Ku každému študentovi pristupuje škola individuálne a snažia sa rozvíjať jeho silné stránky a schopnosť uspieť v reálnom živote. Škola ponúka veľmi kvalitnú výučbu humanitných vied, prírodovedných vied, ale aj jazykov (francúzština, španielčina, latinčina).

Škola prijíma 25 zahraničných študentov ročne. Svojim žiakom ponúka možnosť obdržaní štipendia až vo výške $ 5.000.

 

Kontaktuje nás na bezplatnej linke 0800 121 121 alebo na email highschool@studentagency.cz alebo info@studentagency.sk.

Nájdite si nás tiež na facebooku a sledujte všetky naše novinky a tipy!

31.1.2018

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional