Elitné britské školy

 

Pre náročných klientov ponúkame školy elitné, ktoré majú k dispozícii perfektné zázemie rezidenčných škôl, individuálny prístup k študentom. Ich veľkou prednosťou je výborné medzinárodné zloženie, kvalita výučby a zázemie tradičných britských internátnych škôl. Kedy na niektorých z nich študovali významné osobnosti ako politického, tak kultúrneho života celého sveta. V jednom z centier, ktoré si prenajíma škola Regent dokonca študovali členovia britskej kráľovskej rodiny.

 

Exsportise

Prvý športovo orientovaný jazykový pobyt začala organizácia Exsportise organizovať už v roku 1988. Pri programe škôl Exsportise ide vždy o kombináciu športu, prípadne hudby či tanca (organizovaného vždy pod vedením profesionálnych trénerov s bohatými skúsenosťami) a výučby angličtiny. Tréneri majú skúsenosti s trénovaním detí, ktoré nehovoria plynule anglicky. Exsportise si počas letných mesiacov prenajíma tri športové školy.
 

Claysmore College, Iwerne Minster

Škola Clayesmore School sa nachádza v prekrásnom grófstve Dorset, v mestečku Iwerne Minster, neďaleko obľúbeného turistického letoviska Bournemouth a prekrásneho historického mesta Bath.

Clayesmore Wolverton House EFL class

 

Oundle School, Oundle

Downe House v Newbury v grófstve Berkshire, je jednou z najprestížnejších internátnych škôl v celej Británii. Leží iba 45 minút od letiska Heathrow a pol hodiny od univerzitného mesta Oxford. Rozkladá sa na 110 akroch.
Oundle School 1 Oundle Dining
 

Seaford College, Petworth

Seaford College, Petworth - škola sa rozkladá na 50 hektároch prekrásnej krajiny, v blízkosti sa nachádza prímorské mesto Brighton a námorný prístav Portsmouth. Londýn je vzdialený len necelé dve hodiny jazdy.
Seaford Main House Seaford Recreation Area
  
 

Lines

Downe House, Newbury

Downe House v Newbury v grófstve Berkshire, je jednou z najprestížnejších internátnych škôl v celej Británii. Leží iba 45 minút od letiska Heathrow a pol hodiny od univerzitného mesta Oxford. Rozkladá sa na 110 ároch.

DH aerial view best Pro Football Chelsea1

 

Queenswood, Hatfield

Queenswood v grófstve Hertfordshire je od londýnskeho letiska Heathrow vzdialenej iba 30 minút. Univerzitné mesto Cambridge je vzdialené len hodinu cesty. Škola sa rozkladá na 120 akroch a môže sa pochváliť skvelým zázemím pre štúdium a aktivity voľného času.
Qw - Trew House May Qw - tennis centre
 

Regent Language Training

Organizácia Regent Language Center je členom spoločnosti ARLES, ktorá združuje školy uznané Britskou radou, má s organizáciou jazykových kurzov pre deti a mládež aj pre dospelých viac ako štyridsaťročné skúsenosti. Pre letné jazykové kurzy si táto inštitúcia prenajíma areály najvýznamnejších britských rezidenčných škôl.

Buckingham - Stowe School

Buckingham je malebné mestečko nachádzajúce sa na severe grófstva Buckinghamshire severozápadne od Londýna. Jeho história siaha až do 7. storočia a centrum je situované okolo trhoviska. Mestečko je pretkané pitoresknými georgiánskými uličkami a medzi turistické atrakcie patrí kostol Sv. Petra a Pavla, múzeum a kaplnka. Nachádza sa tu tiež jedna z dvoch súkromných univerzít vo Veľkej Británii a to University of Buckingham, na rozdiel od ostatných univerzít tvoria väčšinu študentov cudzinci.

1 4

 
 

2.2.2018

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional