Náš tip: jazykové kurzy vo Veľkej Británii


Vidíte sa na kurze tam, kde sa stretnete so študentmi z celého sveta?

Tešíte sa na nekonečné konverzácie v angličtine nad fish & chips a pintou piva?

Choďte sa učiť angličtinu do Veľkej Británie!

Pod pojmom Veľká Británia sa každému z nás vybaví niečo iné: malej dedinky, kamienkové pláže, hlavné mesto Londýn, škótska jazerá, tmavé útesy, červené búdky, čaj o piatej alebo dvojposchodové autobusy. Nech už je Vaša predstava akákoľvek choďte sa pozrieť na jazykový kurz. Nielen, že si odpočnete a užijete si jedinečnú atmosféru, naučíte sa aj anglicky!


Možností, kam do Veľkej Británie vycestovať za štúdiom jazyka, je nepreberné množstvo. Na nasledujúcich riadkoch Vám predstavíme školy, ktoré by ste pri svojom výbere mali rozhodne zvážiť.
 

MERSEYSIDEMáte radi Beatles, sever Anglicka a vyhľadávate aj možnosti na nakupovanie a trávenie času vo väčšom meste? Učte sa anglicky v Liverpoole!

LILA *, Liverpool

Vďaka svojmu perfektnému zázemiu bola jazyková škola študentov zvolená najlepšie jazykovou školou v Anglicku. Veľmi výhodné ceny získate i vďaka ponuke 3 + 1 týždeň kurzu zadarmo!

 

EAST SUSSEXMedzi najvyhľadávanejšie mesta na južnom pobreží sa v dopyte jazykových kurzov Brigton pohybuje na prvých priečkach. Sami Angličania sem jazdia za rekreáciou, nie nadarmo sa mu hovorí "Londýn pri mori".

EC Brighton

Priestory školy cca 5 minút od pláže ponúka to najlepšie zázemie pre výučbu angličtiny ako cudzieho jazyka. Chcete sa zdokonaliť v gramatike, konverzáciu alebo napríklad v špecializovaných kurzoch obchodnej angličtiny? Alebo v rámci kurzu "English in the City" spoznať mesto? To všetko ponúka EC, navyše s 20% zľavou z oficiálneho cenníka školy!

Viac informácií o danej škole a ponuke nájdete TUKENT
Najvýchodnejší grófstve sa môže pochváliť krásnymi plážami, ale aj dobrou dostupnosťou z Londýna.

Hilderstone College, Broadstairs

V tejto jazykovej škole nájdete jeden z najlepšie postavených programov pre výučbu jazyka. Organizácia lekcií, konverzačné časti aj voľného času naši študenti hodnotia na jednotku. TU si iste vyberiete z kurzov pre učiteľov, kurzov prípravných ku skúškam, kurz pre študentov vo veku 50 a viac rokov a ďalších.


DEVON