Novinky e-mailom

Zaregistrujte sa do e-mailového klubu a získajte informácie o výhodných akciách, nízkych cenách a novinkách ako prvý!

Dlhodobé pobyty zlacňujú. Využite túto šancu aj Vy!

Vycestujte za novými životnými skúsenosťami do sveta

- AUSTRÁLIA
- NOVÝ ZÉLAND
- KANADA

NEVÁHAJTE. Vďaka silnejšej slovenskej mene sú pobyty u protinožcov najlacnejšie za posledný rok!

Máte cestovateľskú dušu, ktorá ešte nechce "nadobro" zakotviť na jednom mieste?

Je tá správna chvíľa vyraziť na cestu k protinožcom alebo do Kanady.

  • dlhodobé pobyty s pracovným povolením
  • všeobecná angličtina, skúškové a odborné kurzy
  • skvelá príležitosť žiť, pracovať, cestovať a spoznávať!

Dlhodobé posilňovanie slovenskej koruny voči austrálskemu, novozélandskému a kanadskej vedie k zlacneniu pobytov!

Za niekoľkomesačný pobyt teraz zaplatíte najmenej za posledný rok.

Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám zabezpečíme všetko, čo s cestou do zahraničia súvisí. Napíšte nám na info@studentagency.sk nebo zavolajte na 0800 121 121.

 
  • Prečítajte si najnovšie ohlas našej klientky z pobytu na Novom Zélande:

Zdravím z Aucklandu,
jsem tu teprve krátce, ale již teď mám spoustu nových zážitků i kamarádů a můžu jenom potvrdit, že je to tu super! (Nikdy jsem se neměla líp :D) Práci i ubytování jsem našla hned první týden, takže už jedu na plno, ale stále stíhám i objevovat krásy Aucklandu a okolí. Zatím se chystám být několik měsíců tady a pak se časem nejspíš přesunu směrem na jih :)
Mockrát děkuji za zprostředkování WH a vážím si každé pomoci, Vaší i partnerské agentury IEP tady v Aucklandu.
Hezký den,
Tereza

  • Úryvok s cestovanie po Austrálii študentky na jednej z partnerských škôl:

Svoju dobrodružnú výpravu k protinožcom som začala v tropickom raji na severe Queenslandu. Tým, čo ma práve sem přitahovalo ako magnet, bol Veľký bariérový útes. Pozorovať hemžiace sa húfy farebných morských rýb pre mňa bol jeden z najväčších zážitkov zo severu krajiny. Tunajšie podívaná sa s európskymi mori vôbec nedá porovnať. Queensland je nádherný kút zeme, ktorý som nakoniec opúšťala len nerada. Ale predo mnou bola Great Ocean Road, jedna z najdivokejších a zároveň najkrajších ciest pozdĺž pobrežia na svete. Pre to, aby som v priebehu pár týždňov spoznala toľko miest, je potrebné mať dušu dobrodruha a štipku odvahy. Austrálie pre mňa znamenala veľa "prvýkrát" - vyskúšala som si surfovanie na miestnych nádherných plážach a na vlastné oči videla klokany, koaly, wombaty a ďalšie typické austrálske zvieratá. V Gold Coastu som si uprostred európskej zimy užila skvelú atmosféru austrálskeho leta, dovolenku a neutíchajúci zábavu. Veľkomesto Sydney s plážami musí vidieť každý, kto protinožcov navštívi, a ani ja som nebola výnimkou. Melbourne ma nadchlo svojou veľkosťou pripomínajúce európske veľkomesto, ktoré má všetko, čo človek k životu potrebuje. Austrálii si ale navždy zapamätám z iného dôvodu. Nikde inde som nestretla tak vrelé ľudí s nákazlivou pozitívnou náladou a neutíchajúci ochotou pomáhať. To nás Európanov môže až vydesiť :). Austrálčania sú národ, ktorý je právom hrdý na svoju krajinu. Váži si svojej histórie, oslavujú svojich hrdinov a náležite to dávajú najavo pri každej významnej udalosti. Spätne vnímam, že bolo veľmi odvážne vyraziť na tak ďalekú cestu sama, ale ani na chvíľu som neľutovala. V skutočnosti som totiž nikdy nebola sama. Či už vďaka skvelým zamestnancom školy, kamarátom, ktoré som tam stretla. Odporúčam!

6.10.2015

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional