Nabité leto nielen v Anglicku


Zaistite deťom pekné prázdniny

Zábava pri hrách, poznanie na výletoch

Najprepracovanejší program pre volný čas

Doprovod slovenských / českých delegátov

Premýšľate, ako deťom dopriať obohacujúce leto? Nechcete aby sa nudili doma pri počítači? Potrebujú zlepšiť angličtinu?

Pošlite svoje ratolesti na jazykový pobyt plný angličtiny a poznania!

O deti sa starajú skúsení delegáti, po celú dobu pobytu je dostupný žltý autobus RegioJet, výlet či aktivita je pripravená na každý deň.

 

Vybrať si môžete z nasledujúcich prímorských lokalít, kam sa deti pozrú žltým autobusom RegioJet:

HASTINGS - historicky významné Anglické mesto na juhu grófstve Sussex, známe centrum pre štúdium angličtiny. Výučbu a ubytovanie zabezpečuje jazyková škola Embassy English, ktorá má dlhoročné skúsenosti s jazykovým vzdelávaním.

Pri výletoch deti navštívi Londýn, Brighton, kriedové útesy Seven Sisters, miesto, kde prebiehala v roku 1066 bitka pri Hastingse, ak počasie dovolí, zaplávajú si v mori, či si zahrajú minigolf.

BOURNEMOUTH - mesto vystavané na zelenej lúke, centrum mesta pretína krásny veľký park, plný veveričiek. Novinka v našej ponuke. Kings Summer je organizácia špecializujúca sa na vzdelávanie detí a mládeže.

Poznanie okolia je sústredené na návštevy ďalších prímorských lokalít ako napríklad Poole alebo Portsmouth, kde sa nachádza veľké doky, národných parkov, zaujímavých múzeí ako napríklad World of Top Gear, nevynecháme ani Londýn.

TORBAY - záliv skladajúci sa z 2 miest a jednej dediny (Torquay, Paignton a Brixham), miesto preslávené pre svoje až stredomorské podnebie, pobrežie lemované palmami, kde pláže striedajú útesy. LAL Torbay zaisťujúce výučbu je moderne vybavená jazyková škola, kam celoročne jazdia stovky študentov.

Pri pobyte v Torbay deti navštívia zábavný park Woodlands, Dartmoor (národný park), miesta, ktoré inšpirovala Agathu Christie, väčšie mestá, či miesta spätá s moreplavcom Francisom Drakom, návšteva Londýna je naplánovaná na posledný deň strávený v Anglicku.

 

Pri pobyte v zahraničí s delegátmi sa môžete spoľahnúť na to, že Vaše deti:

     spoznajú typické Anglicko
     navštívi zaujímavé miesta
     budú mať pripravený program na každý deň, ktorý bude prispôsobený aktuálnemu počasie
     na výletoch a pri aktivitách budú sprevádzať naši ostrieľaní delegáti
     zažijú výučbu v medzinárodných skupinách (záleží na konkrétnom zložení národností v škole)
     všetky dôležité informácie v priebehu pobytu dostanú v slovenčine či češtine

Chcú deti v sprievode delegáta navštíviť aj iné destinácie, kam poletí lietadlom a program bude organizovaný celý jazykovou školou?

Vyberte si z ponuky tu. Kde nájdete rozpis jednotlivých skupín podľa dát odchodu a príchodu.

Medzi obľúbené lokality patrí v zámorí Toronto a Miami, ako letné destinace Malta a v Spojenom Kráľovstve Paignton, Ilfracombe, Tauton alebo Windsor.


Neváhajte a kontaktujte nás na bezplatnej linke 0800 121 121 alebo na e-mailovej adrese studium@studentagency.sk. Nájdite si nás aj na facebooku a sledujte všetky naše novinky!

 

25.3.2017

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional