Au pair

REGISTRUJ SA A DOKONČI PRIHLÁŠKU DO 31. 12. 2022 + VYCESTUJ V ROKU 2023 = ZĽAVA 250 USD
 
Au pair pobyt v USA je ojedinehneď v niekoľkých smeroch. Au pair sa tu starajú výhradne o deti, rodiny ich nežiadajú o pomoc s domácimi prácami, ktoré s deťmi priamo nesúvisia. Ako au pair tu dostávate príspevok na školu, máte hradenú spiatočnú letenku a 2 týždne platenej dovolenky pri ročnom pobyte. Po prílete do USA, pred príchodom k vašej hostiteľskej rodine, máte zaistené užitočné 4-dňové školenia v New Yorku a New Jersey.

 
 
Mzdamin. 195,75 USD/týždeň (cca 150 EUR/týždeň)
KrajinaUSA
JazykAngličtina
Znalosť jazykastředně pokročilá,velmi pokročilá
Vek18-26 rokov
Dĺžka pobytu12 mesiacov
Odborpéče o děti
Kombinácia so štúdiomAno
Spôsob hľadania prácePrácu zaistí STUDENT AGENCY
Program prebieha Celoročne
Vhodné pre študentovÁno, študent nie je podmienkou
DopravaLetecky
Uzávěrka přihlášek2-3 mesiace pred plánovaným odchodom
 
 

Au pair pracuje maximálne 45 hodín týždenne, nie viac než 10 hodín denne. Zaručený je minimálne 1,5 dňa voľna týždenne, raz mesačne voľný víkend. Počas roka má au pair nárok na 2 týždne platenej dovolenky, ktorú môže stráviť aj mimo USA. 

Infant Specialized Care program
 – ide o au pair program, ktorého sa môžete zúčastniť, ak máte skúsenosti s dojčatami a batoľatami a radi by ste sa o takto malé deti starali aj v USA. Podmienky účasti v programe sú rovnaké ako pri štandardnom au pair programe v USA. Je však potrebné preukázať viac než 200 hodín skúseností so starostlivosťou o dojčatá a batoľatá vo vašich odporúčaniach.

Výhodou au pair je dobrá schopnost viesť motorové vozidlo. V USA je riadenie auta na každodennom poriadku. Rodiny si prajú, aby ste sa pre ich deti stala vzorom, kamarátkou a tiež oporou, kedykoľvek to bude potrebné. Rodina vás tiež može požiadať o dopravu deti do školy či záujmových krúžkov. K týmto účelom rodina poskytuje svoje auto. Nie je potrebné sa riadeniu auta v USA obávat.

   

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional