Au pair

REGISTRUJ SA A DOKONČI PRIHLÁŠKU DO 31. 12. 2022 + VYCESTUJ V ROKU 2023 = ZĽAVA 250 USD
 
Au pair pobyt v USA je ojedinehneď v niekoľkých smeroch. Au pair sa tu starajú výhradne o deti, rodiny ich nežiadajú o pomoc s domácimi prácami, ktoré s deťmi priamo nesúvisia. Ako au pair tu dostávate príspevok na školu, máte hradenú spiatočnú letenku a 2 týždne platenej dovolenky pri ročnom pobyte. Po prílete do USA, pred príchodom k vašej hostiteľskej rodine, máte zaistené užitočné 4-dňové školenia v New Yorku a New Jersey.

 
 
Mzdamin. 195,75 USD/týždeň (cca 150 EUR/týždeň)
KrajinaUSA
JazykAngličtina
Znalosť jazykastředně pokročilá,velmi pokročilá
Vek18-26 rokov
Dĺžka pobytu12 mesiacov
Odborpéče o děti
Kombinácia so štúdiomAno
Spôsob hľadania prácePrácu zaistí STUDENT AGENCY
Program prebieha Celoročne
Vhodné pre študentovÁno, študent nie je podmienkou
DopravaLetecky
Uzávěrka přihlášek2-3 mesiace pred plánovaným odchodom
 
 

Hostiteľská rodina hradí au pair zdravotné a úrazové poistenie. Toto poistenie kryje liečebné výkony, transport chorého, právnu pomoc, poistenie batožiny a majetku (do výšky 500 USD), poistenie cenných dokumentov (vízum, pas).

Aupair Care zaisťuje poistenie s poisťovňou United Healthcare. Prehľad maximálnej výšky krytia na jednotlivé poistné udalosti nájdete tu.

InterExchange zaisťuje poistenie s poisťovňou United Healthcare. Poisťovňa ponúka dve varianty poistenia - BASIC (základné krytie) a PREMIUM za príplatok 235 USD. Viac informácii nájdete na stránkach poisťovni alebo Vám je radi poskytneme na našej pobočke. 

  

 

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional