Au pair

REGISTRUJ SA A DOKONČI PRIHLÁŠKU DO 31. 12. 2022 + VYCESTUJ V ROKU 2023 = ZĽAVA 250 USD
 
Au pair pobyt v USA je ojedinehneď v niekoľkých smeroch. Au pair sa tu starajú výhradne o deti, rodiny ich nežiadajú o pomoc s domácimi prácami, ktoré s deťmi priamo nesúvisia. Ako au pair tu dostávate príspevok na školu, máte hradenú spiatočnú letenku a 2 týždne platenej dovolenky pri ročnom pobyte. Po prílete do USA, pred príchodom k vašej hostiteľskej rodine, máte zaistené užitočné 4-dňové školenia v New Yorku a New Jersey.

 
 
Mzdamin. 195,75 USD/týždeň (cca 150 EUR/týždeň)
KrajinaUSA
JazykAngličtina
Znalosť jazykastředně pokročilá,velmi pokročilá
Vek18-26 rokov
Dĺžka pobytu12 mesiacov
Odborpéče o děti
Kombinácia so štúdiomAno
Spôsob hľadania prácePrácu zaistí STUDENT AGENCY
Program prebieha Celoročne
Vhodné pre študentovÁno, študent nie je podmienkou
DopravaLetecky
Uzávěrka přihlášek2-3 mesiace pred plánovaným odchodom
 
 

Agentúra InterExchange má sídlo v New Yorku a má viac ako 40 ročnou skúsenosť. InterExchange je tu preto, aby každá budúca aupair mala skvelý zážitok z programu.

Online databáza umožňuje rodinám kontaktovať aupair. Po vzájomnej dohode sa uskutoční skype alebo telefonický pohovor. Prioritou pre aupair by malo byť to, aký má z rodiny dojem a nie zo zvolenej lokality.

Po umiestnení k rodine dostane aupair predodletové materiály o školení v New Yorku, doporučenie čo si vziať so sebou, list od rodiny a podklady na víza. Dopravu na školenie si aupair zaisťuje sama s pomocou koordinátora zo STUDENT AGENCY. Školenie prebieha v New Yorku v The New Yorker Hotel. Aupair má možnosť sa zúčastniť výletu po najznámejších turistických atrakciách - je to jedinečná príležitosť pre aupair umiestnenú v inom štáte v USA. Strava (pouze raňajky) a ubytovanie je behom školenia zaistené.

InterExchange zaisťuje poistenie s poisťovňou United Healthcare. Poisťovňa ponúka dve varianty poistenia - STANDARD (základné krytie) a PREMIUM za príplatok 235 USD. Viac informácii nájdete na stránkach poisťovni alebo Vám je radi poskytneme na našej pobočke.
 

 

Agentúra ma najviac rodín v týchto štátoch:

     

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional