Au pair

REGISTRUJ SA A DOKONČI PRIHLÁŠKU DO 31. 12. 2022 + VYCESTUJ V ROKU 2023 = ZĽAVA 250 USD
 
Au pair pobyt v USA je ojedinehneď v niekoľkých smeroch. Au pair sa tu starajú výhradne o deti, rodiny ich nežiadajú o pomoc s domácimi prácami, ktoré s deťmi priamo nesúvisia. Ako au pair tu dostávate príspevok na školu, máte hradenú spiatočnú letenku a 2 týždne platenej dovolenky pri ročnom pobyte. Po prílete do USA, pred príchodom k vašej hostiteľskej rodine, máte zaistené užitočné 4-dňové školenia v New Yorku a New Jersey.

 
 
Mzdamin. 195,75 USD/týždeň (cca 150 EUR/týždeň)
KrajinaUSA
JazykAngličtina
Znalosť jazykastředně pokročilá,velmi pokročilá
Vek18-26 rokov
Dĺžka pobytu12 mesiacov
Odborpéče o děti
Kombinácia so štúdiomAno
Spôsob hľadania prácePrácu zaistí STUDENT AGENCY
Program prebieha Celoročne
Vhodné pre študentovÁno, študent nie je podmienkou
DopravaLetecky
Uzávěrka přihlášek2-3 mesiace pred plánovaným odchodom
 
 

Teraz zľava 250 USD pre au pair, ktoré dokončia prihlášku do 31. 12. 2022 a vycestujú v roku 2023.

Agentúra AuPairCare so sídlom v San Franciscu bola založená ako jedna z prvých Aupair agentúr v USA v roku 1989. Spolupráca so STUDENT AGENCY je od roku 1993.

Vďaka prepracovanému online systému si aupair riadia komunikáciu sami. V prípade záujmu rodiny o aupair
dôjde k automatickému zaslaniu emailu s detailami o rodine - kontakty, fotografie či videá. S rodinou väčšinou aupair komunikuje emailom a následne volajú na skype či telefonicky. O aupair môže prejaviť záujem viac rodín súčasne ale je iba na aupair akú rodinu si vyberie a s ktorou sa bude cítiť dobre.

Prioritou pri výbere rodiny nie je lokalita, au pair by mala byť v tejto otázke flexibilná. Je však dôležité, ako na vás rodina pri komunikácii pôsobí.
 
Už po umiestnení do rodiny má aupair kontakty na aupair, ktoré už v danej lokalite sú. Pre všetky tieto aupair sú usporiadavané stretnutia a to raz za mesiac.

Po prílete do USA majú aupair zaistené odvoz na miesto školenia - New Jersey - hotel DoubleTree Newark Airport. Prílet do USA je vždy v pondelok, školenia samotné začína v utorok. Súčasťou je výlet do New Yorku či návšteva nákupného strediska v blízkosti hotela. Aupair má zaiste raňajky, obedy a ubytovanie po celú dobu školenia. V hoteli sa nachádza reštaurácia, ktorú je možné využiť na večeru (ponúka zľavy pre au pair). Pre aupair umiestnené v blízkosti New Jersey si najčastejšie rodiny jazdí priamo na školení. Pre ostatné aupair je zaistená doprava na letisko a letenka do finálnej destinácie.

Prečítajte si zážitok zo školení v tomto článku.

Program školenia AuPairCare v New Jersey:

Day 1 – Monday:  After a long day of international travel, au pairs are warmly welcomed with chocolate chip cookies and informed of their hotel stay guidelines.
Day 2 – Tuesday:  With little time to spare, au pairs jump right into training! Day two at the academy is composed of a general overview of the au pair program and guidelines, their responsibilities as an au pair, the role of their area director, American culture, child development and activities, and keeping a daily diary and communication. In the evening, au pairs have the optional opportunity ($46/person) to participate in a NYC tour!
Day 3 – Wednesday: With lots of excitement and friendships forming, au pairs start the next day of training. Day three at the academy involves tips on how to manage their time and multiple children, first-aid and CPR training, appropriate behavior and discipline, and getting ready for the long-awaited arrival to their host family. Wednesday evening au pairs have the option of taking private transportation ($30/person) to explore NYC Times Square.
Day 4 – Thursday:  The last day at academy is anything but a slow goodbye. Au pairs receive an overview on safety in the USA, coping techniques for stress and homesickness, and an interactive game of bingo, where au pairs are quizzed on important information.
Day 5 – Friday:  Our Infant Specialized au pairs spend one extra day at Academy and have a slightly modified training week focused on infant care. On Friday they are off to meet their families and our youngest AuPairCare host children!

Podívejte se na video ze školení zde.

Agentúra Au Pair každý rok vyhlasuje súťaž o Au pair roka. V roku 2014 sa na nádhernom druhom mieste umiestnila Svetlana Pernová, ktorá na program vycestovala v priebehu júna 2014. K jej umiestnenie moc gratulujeme a tu si môžete prečítať, ako krásne o Svetlane napísala jej hostiteľská rodina.

Ďalšie zaujímavé príbehy a informácie o programe Au pair USA nájdete na blogu partnerskej agentúry AuPairCare.Aupair Care zaisťuje poistenie s poisťovňou
United Healthcare. Prehľad maximálnej výšky krytia na jednotlivé poistné udalosti nájdete tu.

Prihláste sa do programu - stiahnite si prihlášku v Dokumentoch na stiahnutiekontaktujte nás a dohodneme sa na podrobnostiach
Agentúra ma najviac rodín v týchto štátoch:

       

 

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional