Kontrola rezervácie:

*okrem low-cost leteniek

Letenky

Lacné letenky do celého sveta pre každého v každom veku. Ako jeden z najväčších predajcov leteniek ponúkame akciové ceny a výrazné zľavy na letenky. Rezervujte si letenky online z pohodlia vášho domova alebo navštívte niektorú z našich pobočiek. Lietať so STUDENT AGENCY sa vyplatí!

Letenky od STUDENT AGENCY

Lietať so STUDENT AGENCY sa naozaj vyplatí. Pripravili sme pre vás letenky do celého sveta s desiatkami overených leteckých spoločností a veľa ďalších výhod naviac. Nájdete u nás letenky za akciové ceny i špeciálne akcie vybraných leteckých spoločností. Ku každej rezervácii letenky od nás ešte dostanete zaujímavé darčeky, napríklad 20% zľavu na občerstvenie na letisku v Prahe, cestovného sprievodcu a i. Pre študentov, a nielen pre nich, sme pripravili špeciálne zľavy. Súčasne s nákupom letenky si môžete vybaviť aj cestovné poistenie, prípadne objednať ubytovanie alebo vybaviť víza či prenájom auta. Rezervujte si letenky online v našom rezervačnom systéme. Nájdete tu vždy aktuálne ceny i špeciálne akcie. Odporúčame tiež využiť odbavenie online, ušetríte tak veľa času a vyberiete si svoje miesto v lietadle. Pokiaľ máte nejaké špeciálne požiadavky, ako napríklad letenky pre skupiny, letenky s odletom a príletom na iné letisko alebo napríklad letenky okolo sveta a pod., neváhajte nás kontaktovať, zaistíme pre vás letenky na mieru.


Najobľúbenejšie destinácie

Aby sme vám cestovanie ešte viac uľahčili a spríjemnili, pripravili sme pre vás zaujímavé informácie o najžiadanejších a najnavštevovanejších mestách nielen v Európe. Už si stačí len kúpiť letenky a vydať sa na cesty. Radi pre vás vo všetkých krajinách a mestách zaistíme ubytovanie a ďalšie služby. Pri rezervácii letenky si tiež nezabudnite objednať cestovné poistenie.

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional