Vyberte si kurz :

 
 

Výber dopravy

A. Doprava do zahraničia


Lietadlom alebo autobusom?

Súčasťou servisu, ktorý poskytujeme našim klientom, je taktiež zaistenie dopravy do zahraničia. Pre väčšinu krajín je jedinou možnosťou doprava letecká, do niektorých európskych krajín je možné cestovať taktiež autobusom alebo vlakom.

Parkovanie pri letisku Ruzyně za zvýhodnené ceny

Klientom, ktorí cestujú na jazykový pobyt letecky a radi by si po jeho dobu nechali pri letisku v Prahe zaparkované auto, ponúkame státie na parkovisku GO Parking za zvýhodnené ceny. Viac informácií tu


Letenku si rezervujte čo najskôr

Naša agentúra sa vždy snaží pre svojich klientov nájsť najvhodnejšie spojenie za čo najnižšiu cenu. Aby sme pre vás získali čo najlepšie podmienky, je potrebné rezervovať si letenky s čo najväčším časovým predstihom. Ako člen IATA (International Air Transport Association) máme priamy prístup k všetkým renomovaným leteckým dopravcom a ich špeciálnym cenám.

 

lietadlo-nad-mrakmi      _MG_3237      _MG_3282


LondonExpress

STUDENT AGENCY prevádzkuje pravidelnú linku z Brna, Prahy a Plzne do Londýna a späť, pričom zaisťujeme transfery zo severnej Moravy a z Bratislavy a iných slovenských miest. LondonExpress ako jediná autobusová spoločnosť v ČR ponúka okrem moderného vybavenia autobusu taktiež nedoceniteľné služby sprievodcu.
Okrem Veľkej Británie môžete autobusmi Student Agency cestovať taktiež do Belgicka, Dánska, Holandska, Talianska, Luxemburska, Maďarska, Rakúska, Švédska a Švajčiarska.

Odcestujte na svoj jazykový pobyt úplne zdarma!

cestovný lístok LondonExpress ZDARMA – k pobytom na 6 a viac týždňov  do Veľkej Británie, ale taktiež Nemecka, Talianska a Francúzska
Podmienkou je, aby bola doprava použitá k príslušnému jazykovému pobytu.

 
bus-interier-2008-photo-01     bus-interier-2008-photo-04     bus-stewardky-2008-photo-06


B. Nadväzná doprava

Pre klientov môžeme zaistiť taktiež dopravu z autobusovej stanice alebo letiska priamo do miesta ubytovania, čo je výhodné najmä pre tých, ktorí sú v danej krajine prvýkrát.


Taxi transfer

Každá škola pre vás po príjazde môže zaistiť tzv. taxi transfer. V praxi táto služba funguje veľmi jednoducho. Naša agentúra nahlási do školy presné miesto, dátum a čas príletu. Na letisku na vás čaká zástupca školy, ktorý vás zavezie priamo na miesto ubytovania. Táto služba je síce finančne nákladná, na druhej strane je najpohodlnejšia, najbezpečnejšia a úplne bez starostí.


Nadväzná doprava linkovými spojmi

V prípade, že ste z miesta, kde končí vaša medzinárodná linka, nútení cestovať do iného mesta, vždy sa od našej agentúry dozviete, aký spôsob dopravy je najvhodnejší. Všetky školy ponúkajú klientom zaistenie taxi transferu, ktorý je však obyčajne najdrahší. Ak cestujete na jazykový kurz do Veľkej Británie, radi pre vás zaistíme alternatívny spoj z Londýna linkovým autobusom alebo vlakom. Vzhľadom na pomerne veľké vzdialenosti sú oveľa lacnejšie než vyššie uvedené taxi transfery.

V prípade detských pobytov je v cene kurzu obyčajne zahrnutý transfer z letiska či stanice, ktorý je potrebný vzhľadom na zaručenie bezpečnosti. Študenti sú po príjazde/prílete vyzdvihnutí zástupcom školy a dopravení až na miesto pobytu.

  • Veľká Británia - je vždy výhodnejšie zaistiť leteckú dopravu, pretože naše partnerské školy umožňujú hromadný transfer iba z letísk Heathrow, popr. Gatwick alebo Stansted. Pri voľbe autobusovej dopravy Česká republika - Londýn by sme Vám mohli zaistiť iba dopravu taxíkom z centra Londýna, kde má autobus svoju zastávku. Tento variant je finančne náročnejší a pre deti ho z hľadiska bezpečnosti neodporúčame.
  • Nemecko a Rakúsko - rodičia často dopravia deti na miesto pobytu sami. Radi vám zaistíme aj potrebný autobusový cestovný lístok a vybavíme vás potrebnými inštrukciami. Do niektorých miest vám môžeme ponúknuť dopravu luxusnými linkami STUDENT AGENCY s ohľadom na stanovený cestovný poriadok. Môže byť potrebné uhradiť nocľah navyše, lebo cesta prebieha cez noc. Po príjazde do daného mesta čaká na študenta nemecky hovoriaci zástupca školy, popr. priamo hostiteľská rodina.
  • Malta, Írsko, Francúzsko, Španielsko, Taliansko, Kanada, USA, Austrália - je potrebná letecká doprava; po príjazde sú študenti vyzdvihnutí zástupcom školy alebo hostiteľskou rodinou.


 

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional