Jazykové kurzy pre profesionálov

JP_HP_prof_foto

 

| STUDENT | AGENCY | neponúka svoje služby iba jednotlivcom, ale aj firemnej klientele. Rokovania so zahraničnými partnermi, medzinárodné stretnutia alebo zahraničné konferencie sa čoraz viac stávajú bežnou súčasťou nášho pracovného života. S rozširovaním pôsobnosti mnohých firiem za hranice štátu narastajú nároky na jazykovú vybavenosť - či už ide o vnútrofiremnú komunikáciu alebo všeobecne o nadväzovanie medzinárodných kontaktov. Sme si tohto trendu vedomí a preto v našej ponuke nechýbajú široké spektrum všeobecných i odborných jazykových kurzov. Tieto kurzy sú vhodné aj pre mladých profesionálov, ktorí sa o zamestnanie uchádza a svoju kariéru ešte len budujú. Počas jazykového pobytu zdokonalia svoje všeobecné znalosti cudzieho jazyka, zvýši sebavedomie v komunikácii, rozšíri slovnú zásobu v oblasti, v ktorej sa rozhodujú pôsobiť.

Vedľa najbežnejšie používaných cudzích jazykov ako angličtina, nemčina, francúzština alebo taliančina, vám zaistíme tiež štúdium portugalčiny, čínštiny, japončiny alebo arabčiny. Sme pripravení vás presvedčiť, že hoci len krátkodobé a intenzívne štúdium v krajine, kde sa danou rečou hovorí, je jedným z najefektívnejších spôsobov, ako sa zdokonaliť. Sústredenie na výučbu a maximálny kontakt s jazykom aj mimo nej vám prinesie rýchly pokrok.

Jazykové pobyty pre profesionálov dokážeme zorganizovať na mieru podľa vašich požiadaviek. Starostlivo si vyberáme partnerov, s ktorými spolupracujeme. Zameriavame sa hlavne na kvalitu výučby, ponúkané služby a profesionalitu personálu. Naše partnerské školy majú dlhoročnú tradíciu a skúsenosti v oblasti vzdelávania a výučby cudzích jazykov.

Ponúkame vám profesionálnu asistenciu pri výbere a zabezpečovaní kurzu, ktorú zabezpečí náš špecialista na firemnú a náročnú klientelu. Môžete využiť tiež služby obchodného zástupcu STUDENT AGENCY, ktorý vás formou osobnej schôdzky alebo prezentácie priamo vo vašej spoločnosti zoznámi s našou ponukou a navrhne najvhodnejší produkt. Samozrejmosťou je komplexný servis - všetky vybavovanie prevezmeme za vás a vy sa môžete ďalej sústrediť iba na svoje obchodné aktivity. Okrem jazykového kurzu vám zaistíme tiež ubytovanie, dopravu, cestovné poistenie, prenájom auta a rad doplnkových služieb. Pre prípady núdze sme k dispozícii 24 hodín denne na špeciálnej telefónnej linke.

Nájdite si na našich stránkach a objednajte študijný program on-line alebo nás kontaktujte na bezplatnej linke 0800 121 121 príp. e-mailu executive@studentagency.cz a my vám s výberom pomôžeme.

 

 
 

Vyberte si kurz :

 
 
Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional