Jazykové kurzy pre dospelých

Jazykové pobyty pre dospelých sú rýdzo individuálne pobyty určené záujemcom o štúdium cudzích jazykov v zahraničí vo veku od 16 rokov vyššie. Výučbu jazykov prebieha na rokmi preverených zahraničných jazykových školách v krajinách, kde sa vyučovaným jazykom bežne hovorí, čím je zaručená maximálna efektivita jazykového pobytu.

V našej ponuke nájdete kurzy všeobecného jazyka teda kurzy zamerané na zvládnutie bežnej komunikácie, rovnako ako kurzy obchodnej, odborné alebo kurzy pripravujúce na medzinárodne uznávané jazykové skúšky. Jazykové školy popri všeobecných kurzov ponúka tiež stále žiadanejšie špecializované kurzy zamerané na konkrétné profesné odbory.

Dĺžku kurzu je možné zvoliť už od 1 týždňa; na väčšinu jazykových kurzov pre dospelých je možné nastúpiť kedykoľvek v priebehu roka vrátane letných prázdnin. Záujemcom o dlhodobé pobyty, ketrý hľadajú skutočnú životnú zmenu, potom ponúkame možnosť študijno pracovných pobytov v Austrálii alebo na Novom Zélande.

Okrem výučby je bežnou súčasťou jazykového pobytu v zahraničí tiež ubytovanie a bohatý program na voľný čas. Z doplnkových služieb vám môžeme ponúknuť napr. Zabezpečenie leteckej či autobusovej dopravy do krajiny pobytu, náväznú dopravu do vašej cieľovej destinácie alebo cestovné poistenie na celú dobu pobytu.

Nájdite si na našich stránkach a objednajte študijný program on-line alebo nás kontaktujte na bezplatnej linke
0800 121 121 príp. e-mailu info@studentagency.sk a my vám s výberom pomôžeme. 

 

 

 
 

Vyberte si kurz :

 
 
Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional