Vyberte si kurz :

 
 

Regent Language Training, Buckingham - Stowe School

- kurzy pre deti a mládež

Organizácia Regent Language Center je členom spoločnosti ARLES, ktorá združuje školy uznané Britskou radou, má s organizáciou jazykových kurzov pre deti a mládež aj pre dospelých viac ako štyridsaťročné skúsenosti. Pre letné jazykové kurzy si táto inštitúcia prenajíma areály najvýznamnejších britských rezidenčných škôl.

Krajina Veľká Británia
Mesto Buckingham
Jazyky kurzov angličtina
Kurzy pre děti a mládež
Typy kurzov se všeobecným programem
Jazykové znalosti základní vědomosti/nepravý začátečník, mírně pokročilý, úplný začátečník, velmi pokročilý, středně pokročilý, pokročilý
Ceny od 2 922 EUR/osoba
Cena od zahrňuje 2 týždenný kurz všeobecnej angličtiny 20 lekcií týždenne s ubytovaním v rezidenci s plnou penziou


Buckingham

Buckingham je malebné mestečko nachádzajúce sa na severe grófstva Buckinghamshire severozápadne od Londýna. Jeho história siaha do 7. storočia a centrum je situované okolo trhoviska. Mestečko je pretkané pitoresknými georgiánskými uličkami a medzi turistické atrakcie patrí kostol Sv. Petra a Pavla, múzeum a kaplnka. Nachádza sa tu tiež jedna z dvoch súkromných univerzít vo Veľkej Británii a to University of Buckingham, na rozdiel od ostatných univerzít tvoria väčšinu študentov cudzinci.

Škola

Organizácia Regent má s usporiadaním jazykových kurzov pre deti a mládež aj pre dospelých viac ako štyridsaťročné skúsenosti. Pre letné jazykové kurzy si táto inštitúcia prenajíma areály tých najvýznamnejších britských rezidenčných škôl. Každoročne prijíma organizácia Regent mladých študentov z celého sveta (takmer 100 rôznych národností) a zaisťuje pre nich jazykové kurzy s bohatým sprievodným programom (kultúrne i športové zameranie). Jazyková organizácia Regent si prenajíma areál jednej z najprestížnejších internátnych škôl vo Veľkej Británii - Stowe School, necelých 6 kilometrov od mesta Buckingham, v grófstve Buckinghamshire. Škola sa nachádza len hodinu cesty od hlavného mesta Londýna a tiež v blízkosti univerzitného mesta Oxford. 

Výuka

Prehľad kurzov (vrátane lekcií/týždeň) pokročilosť vek počet týždňov dĺžka lekcia (minút) veľkosť triedy
Štandardný kurz 20 (7 - 12 rokov) 1–6 7–12 2-5 45 12
Štandardný kurz 20 (13 - 17 rokov) 1–6 13–17 2-5 45 12
individuálne pobyty – termíny: 8.7.–11.8. 2018

Vybavenie školy

  • 750 akrov prekrásnych pozemkov
  • krytý bazén
  • krytá športová hala
  • vonkajšie ihrisko na futbal, ihrisko na ragby a kriket
  • spoločenská miestnosť a mnoho ďalších
     

Program pre voľný čas

Organizácia Regent ponúka vďaka svojmu bohatému zázemiu jedno z najširších ponúk aktivít pre voľný čas. V ponuke sú napr. športové aktivity (plávanie, futbal, volejbal, kriket, minigolf, basketbal, tenis, rugby, bowling a pod.), Disco, noc talentov, biliard, artistické zručnosti, honba za pokladom, nakupovanie, módna prehliadka, divadlo, umelecké aktivity (maľba na tričká, batika, výroba šperkov a darčekov).
V rámci jazykového kurzu v Stowe School je pre Vás pripravená zvyčajne jedna celodenná a jedna poldenná exkurzia za týždeň. Študenti obvykle navštívia Londýn, známe univerzitné mestá Cambridge a Oxford, alebo rodisko Williama Shakespeara, Stratford- Upon Avon.


Pre viac informácií nás kontaktujte na bezplatnej linke 800 100 300 (ČR), 0800 121 121 (SR) alebo na e-mailovej adrese info@studentagency.sk

Navštívte domovskú stránku školy: www.regent.org.uk

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional