Vyberte si kurz :

 
 

Lines, Queenswood, Hatfield

- kurzy pre deti a mládež

Organizácia LINES je vzdelávacia organizácia, ktorá ponúka kvalitné jazykové kurzy vo Veľkej Británii, Francúzsku a Španielsku. Každoročne prijíma mladých študentov z celého sveta a zaisťuje pre nich jazykové kurzy s bohatým sprievodným programom (športové aj kultúrne zameranie).
 
Krajina Veľká Británia
Mesto Hatfield
Jazyky kurzov angličtina
Kurzy pre děti a mládež
Typy kurzov se všeobecným programem
Jazykové znalosti základní vědomosti/nepravý začátečník, mírně pokročilý, úplný začátečník, velmi pokročilý, středně pokročilý, pokročilý
Ceny od 1 216 EUR/osoba
Cena od zahrňuje 1 týždenný kurz všeobecnej angličtiny 32 hodin týždenne s ubytovaním v rezidenci s plnou penziou


Hatfield

Queenswood v grófstve Hertfordshire je od londýnskeho letiska Heathrow vzdialenej iba 30 minút. Univerzitné mesto Cambridge je vzdialené len hodinu cesty. Škola sa rozkladá na 120 akroch a môže sa pochváliť skvelým zázemím pre štúdium a aktivity voľného času.
 

Škola

Organizácia LINES je vzdelávacia organizácia, ktorá ponúka kvalitné jazykové kurzy. Od prvého okamihu, kedy študent vstúpi na pôdu niektorej zo škôl tejto organizácie, je mu venovaná individuálna starostlivosť s jediným cieľom - urobiť celý jeho pobyt maximálne intenzívnym, pritom však veľmi zábavným. Každoročne prijíma organizácia LINES mladých študentov z celého sveta a zaisťuje pre nich jazykové kurzy s bohatým sprievodným programom (športové aj kultúrne zameranie). Škola Qeenswood sa rozkladá na 120 akroch a môže sa pochváliť skvelým zázemím pre štúdium a aktivity voľného času (ihrisko, 24 tenisových kurtov, vnútorný vyhrievaný bazén (25 metrov), telocvičňa, knižnica, úplne nové divadlo, alebo napríklad umelecké štúdio).  

Výuka

Prehľad kurzov (vrátane hodin/týždeň) pokročilosť vek počet týždňov dĺžka lekcia (minút) veľkosť triedy
Intenzívny kurz 32 (10 - 18 let) 1–6 10–18 2-4 45 10
individuálne pobyty – termíny: 8.7.– 4.8. 2018

Vybavení školy

  • 120 akrov pozemkov
  • krytý bazén
  • 24 tenisových kurtov
  • športová hala
  • vonkajšie ihrisko
  • spoločenská miestnosť
  • divadlo, knižnica

Program pre voľný čas

Celkový program pobytu možno rozvrhnú do 4 základných častí: výučba angličtiny, popoludňajšie aktivity, večerná zábava a výlety. Britskej elitnej školy ponúka vďaka svojmu bohatému zázemiu jednu z najširších ponúk aktivít pre voľný čas. Organizácia LINES má navyše výnimočný pomer študentov voči personálu školy - 4: 1. V rámci jazykového kurzu pre Vás pripravené dve exkurzie za týždeň. Napríklad návšteva múzeí a galérií v Londýne, univerzitné mesto Cambridge, kráľovský Windsor pod. V škole sa potom konajú športové aktivity (plávanie, tenis, squash, volejbal, futbal, aerobic, horské bicykle), disco, noc talentov, nakupovanie, módna prehliadka, počítače, divadlo, umelecké aktivity (maľba na trička, batika, výroba šperkov a darčekov). Môžete si tiež priplatiť špeciálny program - tenis, jazda na koni a ďalšie.


Pre viac informácií nás kontaktujte na bezplatnej linke 800 100 300 (ČR), 0800 121 121 (SR) alebo na e-mailovej adrese info@studentagency.sk

Navštivte domovskou stránku školy: http://www.lines.ac

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional