Vyberte si kurz :

 
 

Exsportise, Seaford College, Petworth

- kurzy pre deti a mládež

Prvý športovo orientované jazykové pobyty začala organizácia Exsportise organizovať v roku 1988. Pri programe škôl Exsportise ide vždy o kombináciu športu prípadne hudby či tanca (organizovaného vždy pod vedením profesionálnych trénerov s bohatými skúsenosťami) a výučby angličtiny. Tréneri majú skúsenosti s trénovaním detí, ktoré nehovoria plynule anglicky. Exsportise si počas letných mesiacov prenajíma tri športové školy.
 
Krajina Veľká Británia
Mesto Petworth
Jazyky kurzov angličtina
Kurzy pre děti a mládež
Typy kurzov se sportovním programem
Jazykové znalosti základní vědomosti/nepravý začátečník, mírně pokročilý, úplný začátečník, velmi pokročilý, středně pokročilý, pokročilý
Ceny od 1 322 EUR/osoba
Cena od zahrňuje 1 týždenný kurz všeobecnej angličtiny 15 hodin týždenne s ubytovaním v rezidenci s plnou penziou

Petworth

Seaford College, Petworth - škola sa rozkladá na 50 hektároch prekrásnej krajiny, v blízkosti sa nachádza prímorské mesto Brighton a námorný prístav Portsmouth. Londýn je vzdialený len necelé dve hodiny jazdy.
 

Škola

Prvý športovo orientované jazykové pobyty začala organizácia Exsportise organizovať v roku 1988. Pri programe škôl Exsportise ide vždy o kombináciu športu prípadne hudby či tanca (organizovaného vždy pod vedením profesionálnych trénerov s bohatými skúsenosťami) a výučby angličtiny. Tréneri majú skúsenosti s trénovaním detí, ktoré nehovoria plynule anglicky. Exsportise si počas letných mesiacov prenajíma tri športové školyŠkola sa rozkladá na 400 akroch prekrásnej krajiny v malom mestečku East Lavington necelé 2 hodiny juhozápadne od Londýna. Prímorské mesto Brighton je odtiaľ vzdialené 1 hodinu cesty na juhovýchod. Ďalšie väčšie prímorské mesto Portsmouth je vzdialené 40 minút na juhozápad. Škola ponúka tieto programy: tanec, golf, pozemný hokej, arsenal futbal, tenis, hudba. K vybaveniu školy patrí napríklad vonkajšie kurty, ihrisko na hokej, vonkajší bazén, ihrisko na futbal, ihrisko na golf, divadlo a mnoho ďalších. 

Výuka

Prehľad kurzov (vrátane hodin/týždeň) pokročilosť vek počet týždňov dĺžka lekcia (minút) veľkosť triedy
Štandardný kurz 15 (10 - 16 let) 1–6 10–16 1-6 50 14
individuálne pobyty – nástupné termíny: 8.7., 15.7., 22.7., 29.7., 5.8., 12.8. 2018

Vybavení školy

  • 400 akrov pozemkov len dve hodiny od Londýna
  • vonkajšie kurty
  • ihrisko na hokej
  • vonkajší bazén
  • ihrisko na futbal
  • 18-jamkové ihrisko na golf
  • divadlo a mnoho ďalších mnoho ďalšieho

Program pre voľný čas

Študenti si môžu vybrať športový program podľa svojich predstáv. Golf (deväťjamkové ihrisko, krytý driving range, celoročné možnosť hrania, miestne profesionálne akadémia), Arsenal futbal (futbalové ihrisko štandardných rozmerov, menšie ihrisko pre krátke hry, trénovanie futbalové rutiny, futbalové zápasy), Pozemný hokej (ihrisko s umelým trávnikom), Tanec (tanečné štúdio, divadlo), Tenis (ihrisko s pevným povrchom, umelým trávnikom), Hudba (vybavené hudobné štúdio s bicie súpravou, vedú profesionálni hudobníci a učitelia hudby, školské zbor). Škola organizuje pre študentov večerné aktivity a cez víkend výlety a exkurzie.


Pre viac informácií nás kontaktujte na bezplatnej linke 800 100 300 (ČR), 0800 121 121 (SR) alebo na e-mailovej adrese info@studentagency.sk

Navštivte domovskou stránku školy: www.exsportise.co.uk

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional