Vyberte si kurz :

 
 

Exsportise, Oundle School, Oundle

- kurzy pre deti a mládež

Prvý športovo orientované jazykové pobyty začala organizácia Exsportise organizovať v roku 1988. Pri programe škôl Exsportise ide vždy o kombináciu športu prípadne hudby či tanca (organizovaného vždy pod vedením profesionálnych trénerov s bohatými skúsenosťami) a výučby angličtiny. Tréneri majú skúsenosti s trénovaním detí, ktoré nehovoria plynule anglicky. Exsportise si počas letných mesiacov prenajíma tri športové školy.
 
Krajina Veľká Británia
Mesto Oundle
Jazyky kurzov angličtina
Kurzy pre děti a mládež
Typy kurzov se sportovním programem
Jazykové znalosti základní vědomosti/nepravý začátečník, mírně pokročilý, úplný začátečník, velmi pokročilý, středně pokročilý, pokročilý
Ceny od 1 322 EUR/osoba
Cena od zahrňuje 1 týždenný kurz všeobecnej angličtiny 15 hodin týždenne s ubytovaním v rezidenci s plnou penziou


Oundle

Downe House v Newbury v grófstve Berkshire, je jednou z najprestížnejších internátnych škôl v celej Británii. Leží iba 45 minút od letiska Heathrow a pol hodiny od univerzitného mesta Oxford. Rozkladá sa na 110 akroch. 
 

Škola

Prvý športovo orientované jazykové pobyty začala organizácia Exsportise organizovať v roku 1988. Pri programe škôl Exsportise ide vždy o kombináciu športu prípadne hudby či tanca (organizovaného vždy pod vedením profesionálnych trénerov s bohatými skúsenosťami) a výučby angličtiny. Tréneri majú skúsenosti s trénovaním detí, ktoré nehovoria plynule anglicky. Exsportise si počas letných mesiacov prenajíma tri športové školy. Oundle School, Oundle - prestížne rezidenčné škola, ktorá sa nachádza v mestečku Oundle, v blízkosti mesta Peterborough. Londýn je vzdialený len hodinu a pol cesty autom smerom na juh. Škola ponúka tieto programy: arsenal futbal, tenis, pozemný hokej (je možné len v termínoch 29. 7. -11.8. 2018), basketbal, tanec, jazda na koni. im k dispozícii tenisové kurty (trávnaté aj tvrdé), dve športové haly, krytý bazen, tanečné štúdio, jazdecký klub v blízkosti školy.
 

Výuka

Prehľad kurzov (vrátane hodin/týždeň) pokročilosť vek počet týždňov dĺžka lekcia (minút) veľkosť triedy
Štandardný kurz 15 (11 - 17 let) 1–6 11–17 1-6 50 14
individuálne pobyty – nástupné termíny: 1.7., 8.7., 15.7., 22.7., 29.7., 5.8. 2018

Vybavení školy

  • tenisové kurty (trávnaté aj tvrdé)
  • dve športové haly
  • krytý bazen
  • tanečné štúdio
  • jazdecký klub v blízkosti školy
  • spoločenské miestností a mnoho ďalšieho

Program pre voľný čas

Študenti si môžu vybrať športový program podľa svojich predstáv. Basketbal (väčšina výučby prebieha v športových halách, tréneri sú bývalí profesionálni hráč),  Arsenal futbal (futbalové ihrisko štandardných rozmerov, menšie ihrisko pre krátke hry, trénovanie futbalové rutiny, futbalové zápasy), Jazda na koni (vybavené modernou stajne s možnosťou jazdiť v jazdiarni i vonku), Pozemný hokej (ihrisko s umelým trávnikom, je možné len v termínoch 29. 7. -11.8. 2018), Tanec (tanečné štúdio, divadlo), Tenis (ihrisko s pevným povrchom, umelým trávnikom). Škola organizuje pre študentov večerné aktivity a cez víkend výlety a exkurzie.


Pre viac informácií nás kontaktujte na bezplatnej linke 800 100 300 (ČR), 0800 121 121 (SR) alebo na e-mailovej adrese info@studentagency.sk

Navštivte domovskou stránku školy: www.exsportise.co.uk

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional