Vyberte si kurz :

 
 

Exsportise, Clayesmore College, Iwerne Minster

- kurzy pre deti a mládež

Prvý športovo orientovaný jazykový pobyt začala organizácia Exsportise organizovať v roku 1988. Pri programe škôl Exsportise ide vždy o kombináciu športu, prípadne hudby či tanca (organizovaného vždy pod vedením profesionálnych trénerov s bohatými skúsenosťami) a výučby angličtiny. Tréneri majú skúsenosti s trénovaním detí, ktoré nehovoria plynule anglicky. Exsportise si počas letných mesiacov prenajíma tri športové školy.
 
Krajina Veľká Británia
Mesto Iwerne Minster
Jazyky kurzov angličtina
Kurzy pre děti a mládež
Typy kurzov se sportovním programem
Jazykové znalosti základní vědomosti/nepravý začátečník, mírně pokročilý, úplný začátečník, velmi pokročilý, středně pokročilý, pokročilý
Ceny od 1 322 EUR/osoba
Cena od zahrňuje 1 týždenný kurz všeobecnej angličtiny - 15 hodin týždenne s ubytovaním v rezidencii s plnou penziou

Iwerne Minster

Škola Clayesmore School sa nachádza v prekrásnom grófstve Dorset, v mestečku Iwerne Minster, neďaleko obľúbeného turistického letoviska Bournemouth a prekrásneho historického mesta Bath.
 

Škola

Prvý športovo orientovaný jazykový pobyt začala organizácia Exsportise organizovať v roku 1988. Pri programe škôl Exsportise ide vždy o kombináciu športu prípadne hudby či tanca (organizovaného vždy pod vedením profesionálnych trénerov s bohatými skúsenosťami) a výučby angličtiny. Tréneri majú skúsenosti s trénovaním detí, ktoré nehovoria plynule anglicky. Exsportise si počas letných mesiacov prenajíma tri športové školy. Škola Clayesmore School sa nachádza v prekrásnom grófstve Dorset, v mestečku Iwerne Minster, neďaleko obľúbeného turistického letoviska Bournemouth a prekrásneho historického mesta Bath. Škola ponúka programy - tanec, Arsenal futbal, hudba, jazda na koni a tenis. Do vybavenia školy patria kurty, športová hala, vonkajšie ihrisko, krytý bazén, ihrisko na futbal, rugby, tanečné štúdio, divadlo a jazdecký klub v blízkosti školy.

Výuka

Prehľad kurzov (vrátane hodin/týždeň) pokročilosť vek počet týždňov dĺžka lekcia (minút) veľkosť triedy
Štandardný kurz 15 (9 - 14 let) 1–6 9–14 1-5 50 14
individuálne pobyty – nástupné termíny: 8.7., 15.7., 22.7., 29.7., 5.8. 2018

Vybavení školy

  • vonkajšie kurty
  • ihrisko na rugby
  • bazén
  • ihrisko na futbal
  • divadlo a mnoho ďalších mnoho ďalšieho

Program pre voľný čas

Študenti si môžu vybrať športový program podľa svojich predstáv. Arsenal futbal (futbalové ihrisko štandardných rozmerov, menšie ihrisko pre krátke hry, trénovanie futbalové rutiny, futbalové zápasy), Tanec (tanečné štúdio, divadlo), Tenis (ihrisko s pevným povrchom, umelým trávnikom), Hudba (vybavené hudobné štúdio s bicie súpravou, vedú profesionálni hudobníci a učitelia hudby, školské zbor), Jazda na koni (plne vybavené modernou stajne s možnosťou jazdiť v jazdiarni aj vonku, tréneri a ich asistenti sú kvalifikovaní asociáciou British Horse Society). Škola organizuje pre študentov večerné aktivity a cez víkend výlety a exkurzie.


Pre viac informácií nás kontaktujte na bezplatnej linke 800 100 300 (ČR), 0800 121 121 (SR) alebo na e-mailovej adrese info@studentagency.sk

Navštivte domovskou stránku školy: www.exsportise.co.uk

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional