Vyberte si kurz :

 
 

Worldwide School of English, Auckland

- kurzy pre dospelých

Worldwide School of English v Aucklande patrí ku školám s dlhoročnou tradíciou. Jej členstvo v mnohých organizáciách svedčí o kvalite poskytovaných služieb. Vysoko kvalifikovaný učiteľský tím spoločne s moderným vybavením školy sú zárukou intenzívneho a kvalitného štúdia. Škola je dobrou voľbou pre všetkých záujemcov o štúdium vďaka širokej ponuke kurzov angličtiny. Je vhodná aj pre tých, ktorí majú v rámci svojho víza udelené pracovné povolenie. Job club majú študenti zadarmo a ponúka cenné rady a tipy na pobyt na dlhodobý pobyt na Novom Zélande a k hľadaniu práce.
V budove školy má kanceláriu aj spoločnosť, ktorá naberá študentov prácu v oblasti hospitality pri najrôznejších športových a kultúrnych akcích. Hľadanie práce je tak veľmi uľahčené. Ubytovanie v preverených hostiteľských rodinách a aktivity po vyučovaní sú skvelou príležitosťou ako poznať miestnych obyvateľov a ich kultúru.

Krajina
Mesto Auckland
Jazyky kurzov angličtina
Kurzy pre dospělé, profesionály
Typy kurzov obecný, obchodní
Jazykové znalosti základní vědomosti/nepravý začátečník, mírně pokročilý, úplný začátečník, velmi pokročilý, středně pokročilý, pokročilý
Ceny od 165 EUR/osoba
Cena od zahrňuje týždenný kurz všeobecnej angličtiny (full-time) 25 lekcií
 
 

Prečo práve Worldwide School Auckland?

  • Dlhodobo zvýhodnené kurzovné!
  • asistencia pri hľadaní práce - študentom dlhodobých pobytov ponúka škola job club ZADARMO
  • škola sa skvelým zázemím priamo v centre mesta

Navštívte domovskú stránku školy TU

 
 

AUCKLAND

Je najväčším mestom a prístavom Nového Zélandu, má cez jeden milión obyvateľov, rozprestiera sa na 48 vyhasnutých sopkách medzi mnohými pobrežnými zátokami a dvoma prekrásnymi prístavmi. Aucklandu sa prezýva mesto jácht a plachetníc, údajne je tu najvyšší počet plachetníc na svete v pomere k celkovému počtu obyvateľov. O tomto tvrdení sa dá najlepšie presvedčiť o letných víkendov, kedy oceán doslova rozkvitne pestrofarebnými plachtami supermoderných jácht i dlhoročných jachtiček. Auckland je veľmi elegantné mesto, ktoré sa môže pochváliť aj nádhernou okolitou krajinou. Medzi hlavné symboly mesta patrí iste známa vyhliadková televízna veža Sky Tower. Ďalšie pozoruhodnosti mesta predstavuje napr. Ferry Building, National Maritime Museum, Town Hall, Central Public Library, Auckland City Art Gallery a mnoho ďalších skvostov. Najväčším prístavom Aucklande je Waitemata Harbour, ktorý sa každoročne v januári stáva dejiskom tradičné Výročná regaty - najvýznamnejší jednodňové preteky plachtové lode. Auckland bol do roku 1874 hlavným mestom.

 

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O ŠKOLE

  • počet študentov v skupine: priemerne 11, maximálne 15
  • stupne pokročilosti: začiatočník - veľmi pokročilý
  • vekový priemer: okolo 24 rokov
  • min. dĺžka pobytu: od 1 týždne
  • 1 lekcia: 55 minút
  • nástupné termíny: každý pondelok s výnimkou štátnych sviatkov

 

VYBAVENIE ŠKOLY

Škola sídli v modernej, 6 poschodovej budove v samom centre mesta, len pár minút chôdze od hlavnej autobusovej stanice a od mestského prístavu. Vybavenie zahŕňa študovňu, knižnicu, počítačovú miestnosť, ale aj priestory pre relaxáciu počas prestávok, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí s výhľadom na mesto - spoločenskú miestnosť s kaviarňou a vonkajšiu terasu.

 

PROGRAM PRE VOĽNÝ ČAS

Takmer každý deň je pripravená nejaká spoločenská, kultúrna alebo športová aktivita. Aktuálna ponuka je k dispozícii v škole na nástenke alebo na webe školy. Prvý deň je pre študentov usporiadaná prehliadka mesta a zoznámenie s okolím školy. Ďalej sa ponúka spoločné návštevy múzeí, prehliadka podmorského múzea a mnoho ďalších aktivít priamo v meste. Medzi veľmi obľúbené patria napr. Návštevy kina alebo tradičné stretnutie pri tzv. "Pub nights", ktoré sa konajú vždy raz týždenne. Víkendové výlety, napr. Rotorua, Lake Taupo, Waitomo Caves, Bay of Islands a podobne. Tieto aktivity a výlety nie sú zahrnuté v cene pobytu a sú dobrovoľné, niektoré sa organizujú v závislosti od záujmu študentov.

 

CESTA DO AUCKLANDU

Približne 20 kilometrov od centra, na okraji Aucklandu, je medzinárodné letisko, ktoré poskytuje veľmi dobré spojenie s ostatným svetom a zároveň je aj základňou pre lety vnútroštátne. Z letiska do centra mesta jazdia pravidelne každých zhruba 20 minút autobusy mestskej hromadnej dopravy. Orientácia a pohyb po meste nie sú zložité, nejazdia tu síce električky ani metro, ale je tu veľmi hustá autobusová sieť. Rýchlejšia často býva aj doprava miestnymi trajektami. Najpohodlnejšie dopravou z letiska do zaisteného ubytovania je taxi transfer organizovaný školou. Na letisku v príletovej hale na vás bude čakať šofér, ktorý vás odvezie do ubytovania.


Pre viac informácií nás kontaktujte na bezplatnej linke 800 100 300 (ČR), 0800 121 121 (SR) alebo na e-mailovej adrese info@studentagency.sk

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional