Vyberte si kurz :

 
 

New Zealand Language Centres, Auckland

- kurzy pre dospelých

NZLC Auckland patrí k jedným z najstarších a najznámejších jazykových škôl na Novom Zélande. Táto organizácia, ktorá má tiež školu vo Wellingtone, bola rokoch 2014 až 2017 ocenená v prestížnej ankete ST Awards ako "najlepší jazyková škola na južnej pologuli". Opakované víťazstvo odráža vysokú kvalitu poskytovaných služieb a rešpekt medzi profesionálov v obore jazykového vzdelávania. Špeciálny program City Link umožňuje vyskúšať štúdium na oboch školách. Dôraz je kladený na profesionálny prístup lektorov k potrebám študentov. NZLC ponúka nielen kurzy všeobecného jazyka, ale aj možnosť pripraviť sa na niektorú z medzinárodne uznávaných skúšok. Pre IELTS je tiež testovacím centrom a skúšku je možné zložiť priamo v škole. Učiteľom anglického jazyka sú určené špecializované kurzy. Nezabúdajú tu ani na držiteľov víz s pracovným povolením - špeciálne ceny pre dlhodobé pobyty, asistencie a príprava na hľadanie práce a pod. Auckland je obklopený krásnym prístavom, ostrovy, plážami, vinicami a dažďovými lesmi a preto je skvelým miestom, kde pobyt začať. Najväčšie mesto Nového Zélandu je dejiskom mnohých medzinárodných podujatí, festivalov, koncertov a výstav, ktoré sa konajú v priebehu celého roka. Určite sa tu nudiť nebudete. Je skvelým miestom, kde prežiť dovolenku alebo kde začať cestu po ostrovoch.

Krajina
Mesto Auckland
Jazyky kurzov angličtina
Kurzy pre dospělé, profesionály
Typy kurzov obecný
Jazykové znalosti základní vědomosti/nepravý začátečník, mírně pokročilý, úplný začátečník, velmi pokročilý, středně pokročilý, pokročilý
Ceny od 136 EUR/osoba
Cena od zahrňuje týždenný kurz všeobecnej angličtiny (part-time) 15 lekcií
 
 

Prečo práve NZLC Auckland?

  • vysoko kvalitná škola - v roku 2017 po štvrtýkrát v rade ocenená v prestížnej ankete ST Awards ako "najlepší jazyková škola na južnej pologuli"
  • NZLC CITY LINK = zadarmo spiatočná letenka medzi Aucklandom a Wellingtonom na pobyt na 12 týždňov štúdia a viac
  • asistencia pri hľadaní práce ZADARMO pre všetkých študentov
  • Auckland - mesto jácht a plachetníc, elegantné mesto obklopené nádhernou prírodou

Navštívte domovskú stránku školy TU

 
 

AUCKLAND

Je najväčším mestom a prístavom Nového Zélandu, má cez jeden milión obyvateľov, rozprestiera sa na 48 vyhasnutých sopkách medzi mnohými pobrežnými zátokami a dvoma prekrásnymi prístavmi. Aucklandu sa prezýva mesto jácht a plachetníc, údajne je tu najvyšší počet plachetníc na svete v pomere k celkovému počtu obyvateľov. O tomto tvrdení sa dá najlepšie presvedčiť o letných víkendov, kedy oceán doslova rozkvitne pestrofarebnými plachtami supermoderných jácht i dlhoročných jachtiček. Auckland je veľmi elegantné mesto, ktoré sa môže pochváliť aj nádhernou okolitou krajinou. Medzi hlavné symboly mesta patrí iste známa vyhliadková televízna veža Sky Tower. Ďalšie pozoruhodnosti mesta predstavuje napr. Ferry Building, National Maritime Museum, Town Hall, Central Public Library, Auckland City Art Gallery a mnoho ďalších skvostov. Najväčším prístavom Aucklande je Waitemata Harbour, ktorý sa každoročne v januári stáva dejiskom tradičné Výročná regaty - najvýznamnejší jednodňové preteky plachtové lode. Auckland bol do roku 1874 hlavným mestom.

 

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O ŠKOLE

  • počet študentov v skupine: maximálne 15
  • stupne pokročilosti: začiatočník - veľmi pokročilý
  • vek: od 17 rokov
  • min. dĺžka pobytu: od 1 týždne
  • 1 lekcia: 60 minút
  • nástupné termíny: každý pondelok s výnimkou štátnych sviatkov

 

VYBAVENIE ŠKOLY

NZLC sídli v Aucklande v troch kampusoch vzdialených od seba len niekoľko minút chôdze. Všetky sú v samom srdci tohto mesta.

Hlavný kampus má 30 moderne vybavených učební, počítačovú miestnosť, prístup k online študijným materiálom (DVD na zapožičanie), spoločenské priestory slúžiace k oddychu, priestory a vybavenie na premietanie filmov a študentskú kuchynku. Prebieha tu zadarmo job club a workshopy pre študentov, ktorí budú hľadať prácu.

Druhá, podstatne menšia škola s kapacitou cca 70 študentov sídli na Queen Street (na šiestom poschodí budovy) bola otvorená v roku 2015. Je tu len 5 učební a konajú sa tu najmä kurzy s prípravou na IELTS a kurzy obchodnej angličtiny. Študentom je k dispozícii študijné miestnosť a kuchynka.

Najnovšie kampus bol otvorený v roku 2017 na Hobson Street. V dvoch podlažiach je celkom 13 učební, študovňa a počítače, ktoré môžu študenti využívať. K dispozícii majú tiež kuchynky.

 

PROGRAM PRE VOĽNÝ ČAS

Počas týždňa organizuje škola mimoškolské popoludňajšie aktivity a exkurzie.  Tieto aktivity sú niekoľkokrát do týždňa, zdarma alebo za malý poplatok. Organizáciu v škole na starosti konkrétna osoba, ktorá má prehľad o miestnych kultúrnych a športových podujatiach. Ponuka aktivít je rôznorodá: študenti môžu chodiť plávať, absolvovať pešie túry, horolezectvo a mnoho vonkajších i halových športov. Cez víkendy je na programe vždy z čoho vyberať, napr. Lyžovanie alebo snowboarding v horách, návšteva vulkanickej oblasti s mnohými gejzíry a horúcimi prameňmi - ROTORUA, výlet na lodi, prehliadka Waitomo Caves - jaskyne svetielkujúcich červov, rafting, jazda na koňoch, výlety na Great Barrier ostrov, Tiri Tiri ostrov, kde sa nachádza prírodná rezervácia so vzácnymi druhmi vtákov, Bay of Islands - plávanie s delfínmi, a ďalšie. Aktuálna ponuka je k dispozícii v škole na nástenke alebo na webe školy.

 

CESTA DO AUCKLANDU

Približne 20 kilometrov od centra, na okraji Aucklandu, je medzinárodné letisko, ktoré poskytuje veľmi dobré spojenie s ostatným svetom a zároveň je aj základňou pre lety vnútroštátne. Z letiska do centra mesta jazdia pravidelne každých zhruba 20 minút autobusy mestskej hromadnej dopravy. Orientácia a pohyb po meste nie sú zložité, nejazdia tu síce električky ani metro, ale je tu veľmi hustá autobusová sieť. Rýchlejšia často býva aj doprava miestnymi trajektami. Najpohodlnejšie dopravou z letiska do zaisteného ubytovania je taxi transfer organizovaný školou. Na letisku v príletovej hale na vás bude čakať šofér, ktorý vás odvezie do ubytovania.

Pre viac informácií nás kontaktujte na bezplatnej linke 800 100 300 (ČR), 0800 121 121 (SR) alebo na e-mailovej adrese info@studentagency.sk

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional