Vyberte si kurz :

 
 

New Horizon College of English, Napier

- kurzy pre dospelých

New Horizons College of English (NHCE) bola otvorená roku 1988 na prvom poschodí modernej budovy v centre mesta. Škola poskytuje študentom vysoko kvalitné vzdelanie v prostredí, ktoré je plne prispôsobené pre výučbu a štúdium cudzieho jazyka. Samozrejmosťou je kvalifikovaný a skúsený personál školy, ktorý má na prvom mieste za úlohu aktívne zapájať študentov do výučby. Výhodou je tiež menší počet študentov v skupine, čo zvyšuje možnosť venovať každému študentovi viac pozornosti. V škole sa môže hovoriť iba po anglicky, čo prispieva k efektívnejšiemu spôsobu, ako sa naučiť komunikovať čo najskôr a sa s kýmkoľvek cudzie národnosti. Škola je vhodná pre každého záujemcu o kvalitnú výučbu - začiatočníkov aj pokročilých v angličtine, mladší i starší záujemcov o štúdium. V ponuke je len 10 kurzov, ale vyberie si každý. Nechýba špeciálne programy ako napríklad štúdium angličtiny v spojení s degustáciou vína, golfom alebo kurz zameraný na študentov starších 40 rokov s programom popoludňajších aktivít (turistika, kultúra, šport, atď.). Priateľská atmosféra a osobný prístup zamestnancov školy napomáhajú tomu, aby sa tam každý cítil šťastný.

Krajina
Mesto Napier
Jazyky kurzov angličtina
Kurzy pre dospělé, profesionály
Typy kurzov obecný
Jazykové znalosti základní vědomosti/nepravý začátečník, mírně pokročilý, úplný začátečník, velmi pokročilý, středně pokročilý, pokročilý
Ceny od 182 EUR/osoba
Cena od zahrňuje týždenný kurz všeobecnej angličtiny (part-time) 15 lekcií
 
 

Prečo práve New Horizon Napier?

 • kurzy aj pre začiatočníkov
 • výhody menšie školy v menšom meste - priateľská atmosféra a osobný prístup
 • malej študijnej skupiny s priemerne 8 študentmi a vyšší vekový priemer (okolo 27 rokov)
 • zaujímavé kurzy: spojenie štúdia angličtiny s degustáciou vína / golfom alebo kurz 40+ s programen popoludňajších aktivít (turistika, kultúra, šport, ...)
 • Napier - menšie mesto na pobreží Tichého oceánu, nádherná lokalita - vinársky kraj

Navštívte domovskú stránku školy TU

 
 

NAPIER

Je to malebné prístavné mesto na východnej strane Severného ostrova. Bola to pôvodne maorská dediny, neskôr anglické mesto. V roku 1931 sa však mesto začalo rúcať vo svojich základoch vďaka mohutnému zemetraseniu. Na troskách bolo vystavané úplne nové mesto v štýle "Art Deco", ktorý mu dáva kúpeľný nádych. Napier je jedným z najnavštevovanejších miest Nového Zélandu. Hovorí sa mu Art Deco city. Je známe svojim skvelým vínom a výborným jedlom, má nádherné pláže, kaviarne a golfové ihriská. Je veľa spôsobov, ako sa tu maximálne odreagovať. Napríklad jedným z početných vodných športov. Svojou výhodnou polohou pri pobreží Tichého oceánu a príjemným, takmer kúpeľným prostredím, mesto priťahuje najmä tých, ktorí túžia po pokoji, krásnej prírode a pobyte stranou veľkomesta.
Výhodná poloha ponúka nespočetné množstvo možností pre výlety do blízkeho i vzdialenejšieho okolia.

 

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O ŠKOLE

 • počet študentov v skupine: priemerne 8, maximálne 12
 • stupne pokročilosti: začiatočník - veľmi pokročilý
 • vekový priemer: okolo 27 rokov
 • min. dĺžka pobytu: od 2 týždne
 • 1 lekcia: 60 minút
 • nástupné termíny: každý pondelok s výnimkou štátnych sviatkov

 

VYBAVENIE ŠKOLY

V škole sú moderne zariadené triedy s klimatizáciou. Študijné centrum, plne vybavená kuchyňa s veľkou jedálňou, kde si môžete ohriať jedlo. Nájdete tu aj miesto pre relaxáciu po vyučovaní vybavené televíziou, DVD a video knižnica. Študenti majú k dispozícii wifi pripojenie k internetu zadarmo. Budova školy sa nachádza v centre mesta v blízkom okruhu miestnych obchodov, kaviarní a zábavného centra.

 

PROGRAM PRE VOĽNÝ ČAS

Škola väčšinou organizuje 3 popoludňajšie aktivity v týždni a 1 víkendovú aktivitu mesačne. K častým činnostiam patrí futbal, golf, potápanie, pláže, plávanie, jazda na kajakoch, raftoch, windsurfing, volejbal, tenis, rugby. Ďalej návšteva Honey factory, Sheepskin factory, Possum World museum, Aquarium (s delfínmi), zábavný park, Garden tour, Winner tour (často spojené aj s obľúbenými ochutnávkami presláveného miestneho vína). Napier je dobrým východiskovým bodom pre výlety do okolia a určite tak bude príležitosť navštíviť Taupo (denný výlet) a mnoho ďalších zaujímavostí. Tieto aktivity nie sú zahrnuté v cene pobytu a sú dobrovoľné. Informácie o plánoch akcií zvyčajne nájdete na nástenkách v škole alebo na webe.

 

CESTA DO NAPIER

V Napier je síce letisko, ale pomerne malé, a preto nevhodné pre priame lety z Európy či zámoria. Najvýhodnejšie je preto zvoliť let do Aucklandu alebo do Wellingtonu a odtiaľ pokračovať do Napier miestnej leteckou linkou. Letenku môžete zakúpiť rovno do cieľovej destinácie. Prípadne môžete po prílete na Nový Zéland využiť autobusovú dopravu, ale cesta bude veľmi zdĺhavá. Po príchode do Napier Vás vyzdvihne vaše hostiteľská rodina a odvezie domov.

Pre viac informácií nás kontaktujte na bezplatnej linke 800 100 300 (ČR), 0800 121 121 (SR) alebo na e-mailovej adrese info@studentagency.sk

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional