Vyberte si kurz :

 
 

Language Schools New Zealand, Queenstown

- kurzy pre dospelých

Škola v Queenstown bola založená roku 1993. Jedná sa o menšie školu, kde vládne naozaj priateľská až rodinná atmosféra. Kvalifikovaní vyučujúci sa venujú študentom s plným nasadením a sú ochotní poradiť a pomôcť v každej situácii. Vďaka kvalifikovaným vyučujúcim, malému počtu študentov v študijných skupinách a pohodovej atmosfére je ľahké pomerne rýchlo dosiahnuť vynikajúce študijné výsledky. Hlavnou filozofiou je zameranie sa na zlepšovanie konverzácie a preto v škole vládne politika "English Only". Okrem zaujímavo vedených jazykových kurzov ponúka škola celý rad aktivít, ktoré sú v Queenstownu obľúbené. V zimnom období od júna do septembra sú v ponuke kurzy spojené s lyžovaním, cez leto potom vodné aktivity, bungee jumping atď. Budete nadšení aj z lokality, ktorú stojí za to navštíviť aj na dlhšiu dobu. Je to ideálne miesto pre aktívny športové vyžitie vďaka nádherným okolitým horám a jazerám. S pracovným povolením v rámci študijného sa ponúka veľa pracovných príležitostí v cestovnom ruchu. Skvelá šanca vycestovať na dlhú dobu a na pobyt si privyrobiť. Atmosférou školy a mesta budete nadšení.

Krajina Nový Zéland
Mesto Queenstown
Jazyky kurzov angličtina
Kurzy pre dospělé, profesionály
Typy kurzov obecný
Jazykové znalosti základní vědomosti/nepravý začátečník, mírně pokročilý, velmi pokročilý, středně pokročilý, pokročilý
Ceny od 206 EUR/osoba
Cena od zahrňuje týždenný kurz všeobecnej angličtiny (full-time) 25 lekcií
 
 

Prečo práve LSNZ Queenstown?

 • zvýhodnené ceny dlhodobých pobytov - prvých 13 týždňov intenzívneho kurzu za 325 NZD miesto 350 NZD / týždeň
 • pri rezervácii kurzu do 31.10.2019 platíte poplatok iba 125 NZD (miesto 250 NZD)
 • naviac JOB CLUB zadarmo - príprava na hľadanie práce na Novom Zélande
 • menšia rodinná škola s veľmi priateľskou atmosférou
 • študijné skupiny s malým počtom študentov
 • Queenstown - jedna z najnavštevovanejších lokalít Južného ostrova, nádherné okolie láka k turistike

Navštívte domovskú stránku školy TU

 
 

QUEENSTOWN

Queenstown – jedno z najkrajších miest na svete. Rozprestiera sa na brehoch kúzelného jazera Lake Wakatipe. Prví osadníci prišli v polovici 19. storočia hlavne kvôli trávnatým pastvinám vhodných na chov oviec. Po objavení zlata sa razom stalo rušným centrom zlatokopov. V súčasnosti je hlavným zdrojom príjmov cestovný ruch. Je jednou z najnavštevovanejších lokalít Južného ostrova, a to predovšetkým vďaka okolitým nádherným horám a jazerám, prvotriednym lyžiarskym svahom, turisti ho vyhľadávajú taktiež pre jeho priateľskú atmosféru, ktorá tu panuje po celý rok. V zime je mesto rajom snoubordistov a lyžiarov, v lete potom turistov a horolezcov. Queenstown je bezkonkurenčne najväčšie stredisko adrenalínových športov na Novom Zélande. Medzi najväčšie lákadlá patrí prechádzky po jazere, splavovanie riek na raftoch, tandemové zoskoky padákom, paragliding alebo napríklad bungee jumping. Lanovka na okraji mesta - Skyline gondola - vás vyvezie na vrchol Bob's Peak. Z vyhliadkovej terasy sa môžete kochať pohľadom na celé mesto, pohoria a jazero sa zálivmi a plachetnicami. Turisti ho vyhľadávajú aj pre jeho priateľskú atmosféru, ktorá tu panuje po celý rok. Z historických pamiatok stojí za pozornosť kamenná budova mestskej knižnice z roku 1877 a anglikánsky kostol svätého Petra. Dnes vám Queenstown ponúka aj svoje moderné centrum plné obchodov, reštaurácií a vyhliadkových kaviarní. V meste funguje pomerne dobre hustá sieť autobusovej dopravy.


ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O ŠKOLE

 • minimálny vek: 17 rokov (16 rokov na overenie)
 • počet študentov v skupine: priemerne 8, maximálne 16 (zvyčajne v letných mesiacoch)
 • stupne pokročilosti: základné vedomosti – veľmi pokročilý
 • min. dĺžka pobytu: od 1 týždne
 • 1 lekcia: 60 minút
 • nástupné termíny: každý pondelok s výnimkou štátnych sviatkov

 

VYBAVENIE ŠKOLY

V decembri 2010 sa presťahovala do novej modernej budovy priamo v centre mesta, v obchodnom centre O'Connell. V hlavnej obchodnej zóne mesta nájdete reštaurácie, hotely a bary, obchodíky, butiky. Autobusová zastávka hromadnej dopravy je pred budovou obchodného centra. Budova má 3 podlažia a je z nej úžasný výhľad na celé mesto. Je tu 6 plne vybavených tried, veľká spoločenská miestnosť, plne vybavená kuchyňa, malá knižnica a študovňa s materiálmi na samoštúdium, televízia, DVD, telefón, PC, wi-fi a študovňa.

 

PROGRAM PRE VOĽNÝ ČAS

Počas týždňa organizuje škola mimoškolské popoludňajšie aktivity a exkurzie. Práve mimoškolské aktivity sú výborným prostriedkom na združovanie študentov a taktiež lektorov. V škole v Queenstowne to platí o to viac, že do organizácie aktivít sa zapájajú takmer všetci, vrátane riaditeľa školy. Veľmi populárne sú napríklad jóga, futbal, pešia turistika, rugby, jazda na motorových člnoch, jazda na koňoch, bungy jump zoskoky, horolezectvo, výlet lanovkou, snowboarding, lyžovanie, turistické výstupy do okolitých hôr a výlety do okolitých miest. Aktuálna ponuka je k dispozícii v škole na nástenke alebo na webe školy. Tieto aktivity sú niekoľkokrát do týždňa, zdarma alebo za malý poplatok.

 

CESTA DO QUEENSTOWN

Priamo v Queenstowne sa nachádza len miestne letisko, ktoré umožňuje pristátie lietadiel leteckých spoločností Air New Zealand a Qantas Airlines. Nelietajú sem lety z Európy, vždy je potrebný miestny prelet z Aucklandu, Christchurchu alebo z Wellingtonu. Dobré spojenie je taktiež z austrálskych miest. Doprava z letiska je zabezpečovaná shuttle autobusy alebo autobusy, ktoré sú súčasťou mestskej hromadnej dopravy. Najpohodlnejšie dopravou z letiska do zaisteného ubytovania je taxi transfer organizovaný školou. Na letisku v príletovej hale na vás bude čakať šofér, ktorý vás odvezie do ubytovania.

Pre viac informácií nás kontaktujte na bezplatnej linke 800 100 300 (ČR), 0800 121 121 (SR) alebo na e-mailovej adrese info@studentagency.sk

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional