Vyberte si kurz :

 
 

Kaplan International English, Auckland

- kurzy pre dospelých

Väčšina cestovateľov začína svoju cestu po Novom Zélande práve v tomto pulzujúcom meste. Kaplan International English v Aucklande je ideálnym miestom, kde sa zdokonalíte v angličtine a zažijete novú kultúru. Jazyková škola je súčasťou medzinárodného reťazca Kaplan International English, ktorý má výukové centrá v mnohých anglicky hovoriacich krajinách. Všetky školy sú moderne vybavené najnovšími technológiami. Organizácia kladie dôraz na kvalitu výučbu. K tomu využíva vlastný výukový systém a študijné materiály vyvinuté na základe potrieb študentov. Kaplan IE ponúka už niekoľko desiatok rokov kvalitné jazykové kurzy za veľmi priaznivé ceny. Škola má výborný tím učiteľov a pomocných pracovníkov školy, pýši sa individuálnym a priateľským prístupom k študentom.

Krajina
Mesto Auckland
Jazyky kurzov angličtina
Kurzy pre dospělé
Typy kurzov obecný
Jazykové znalosti základní vědomosti/nepravý začátečník, mírně pokročilý, úplný začátečník, velmi pokročilý, středně pokročilý, pokročilý
Ceny od 154 EUR/osoba
Cena od zahrňuje týždenný intenzívny kurz angličtiny (full-time) 27 lekcií
 
 

Prečo práve Kaplan IE Auckland?

 • AKCIA: S nami neplatíte žiadny registračný poplatok!
 • celoročne zvýhodnené ceny pre našich klientov
 • výhodou dlhodobých pobytov nad 14 týždňov je pracovné povolenie - zarobte si na pokrytie nákladov
 • moderné študijné prostredie školy
 • zdokonalte sa v angličtine a zvýšte svoje šance na hľadanie práce v rámci víza s pracovným povolením
 • Auckland - mesto plachetníc, elegantné mesto s nádhernou okolitou krajinou

Navštívte domovskú stránku školy TU

 
 

AUCKLAND

Je najväčším mestom a prístavom Nového Zélandu, má cez jeden milión obyvateľov, rozprestiera sa na 48 vyhasnutých sopkách medzi mnohými pobrežnými zátokami a dvoma prekrásnymi prístavmi. Aucklandu sa prezýva mesto jácht a plachetníc, údajne je tu najvyšší počet plachetníc na svete v pomere k celkovému počtu obyvateľov. O tomto tvrdení sa dá najlepšie presvedčiť o letných víkendov, kedy oceán doslova rozkvitne pestrofarebnými plachtami supermoderných jácht i dlhoročných jachtiček. Auckland je veľmi elegantná mesto, ktoré sa môže pochváliť aj nádhernou okolitou krajinou. Medzi hlavné symboly mesta patrí iste známa vyhliadková televízna veža Sky Tower. Ďalšie pozoruhodnosti mesta predstavuje napr. Ferry Building, National Maritime Museum, Town Hall, Central Public Library, Auckland City Art Gallery a mnoho ďalších skvostov. Najväčším prístavom Aucklande je Waitemata Harbour, ktorý sa každoročne v januári stáva dejiskom tradičné Výročná regaty - najvýznamnejší jednodňové preteky plachtové lode. Auckland bol do roku 1874 hlavným mestom.

 

VYBAVENIE ŠKOLY

Elegantná, historická budova bola renovovaná, aby zahŕňala moderné vybavenie a zodpovedala potrebám študentov. Študentom je k dispozícii študovňa s počítačmi, spoločenská miestnosť, kuchynka a wi-fi pripojenie. Na oboch stranách školy sú dve vonkajšie plochy ktoré využívajú študenti na posedenie alebo športovým aktivitám. Budova školy v Aucklande sa nachádza v jednej z najobľúbenejších častí mesta - medzi krásnym mestským parkom a živú štvrtí Newmarket plnú módnych obchodov, reštaurácií a kaviarní. Naviac tiež len 5 minút chôdze od Parnell Village s unikátnou koloniálnej atmosférou.

 

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O ŠKOLE

 • počet študentov v skupine: priemerne 12, maximálne 15 (zvyčajne v letných mesiacoch)
 • stupne pokročilosti: základné vedomosti – veľmi pokročilý
 • vekový priemer: okolo 22 rokov
 • min. dĺžka pobytu: od 1 týždne
 • 1 lekcia: 45 minút
 • nástupné termíny: každý pondelok s výnimkou štátnych sviatkov

 

PROGRAM PRE VOĽNÝ ČAS

Počas týždňa organizuje škola mimoškolské popoludňajšie aktivity a exkurzie. Aktuálna ponuka je k dispozícii v škole na nástenke alebo na webe školy. Tieto aktivity sú niekoľkokrát do týždňa (popoludňajšie, celodenné prípadne víkendové exkurzie), zdarma alebo za poplatok. Organizáciu má v škole na starosti konkrétna osoba, ktorá má prehľad o miestnych kultúrnych a športových podujatiach. Aktivity sa konajú v závislosti od záujmu študentov. K obľúbeným aktivitám patrí napr. Návšteva zoo, podmorského akvária, múzeí, športové aktivity (bedminton, jóga, futbal, korčuľovanie, lezenie, kayaking a pod.), Kvízové a filmové večery, piknik na pláži, jednodňový výlet Waiheke Island, víkendový výlet do Coromandel , predstavenie Maorov.

 

CESTA DO AUCKLANDU

Približne 20 kilometrov od centra, na okraji Aucklandu, je medzinárodné letisko, ktoré poskytuje veľmi dobré spojenie s ostatným svetom a zároveň je aj základňou pre lety vnútroštátne. Z letiska do centra mesta jazdia pravidelne každých zhruba 20 minút autobusy mestskej hromadnej dopravy. Orientácia a pohyb po meste nie sú zložité, nejazdia tu síce električky ani metro, ale je tu veľmi hustá autobusová sieť. Rýchlejšia často býva aj doprava miestnymi trajektami. Najpohodlnejšie dopravou z letiska do zaisteného ubytovania je taxi transfer organizovaný školou. Na letisku v príletovej hale na vás bude čakať šofér, ktorý vás odvezie do ubytovania.

 

Pre viac informácií nás kontaktujte na bezplatnej linke 800 100 300 (ČR), 0800 121 121 (SR) alebo na e-mailovej adrese info@studentagency.sk

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional