Vyberte si kurz :

 
 

Nový Zéland

 • Kaplan International English, Auckland

  - kurzy pre dospelých

  Väčšina cestovateľov začína svoju cestu po Novom Zélande práve v tomto pulzujúcom meste. Kaplan International English v Aucklande je ideálnym miestom, kde sa zdokonalíte v angličtine a zažijete novú kultúru. Jazyková škola je súčasťou medzinárodného reťazca Kaplan International English, ktorý má výukové centrá v mnohých anglicky hovoriacich krajinách. Všetky školy sú moderne vybavené najnovšími technológiami. Organizácia kladie dôraz na kvalitu výučbu. K tomu využíva vlastný výukový systém a študijné materiály vyvinuté na základe potrieb študentov. Kaplan IE ponúka už niekoľko desiatok rokov kvalitné jazykové kurzy za veľmi priaznivé ceny. Škola má výborný tím učiteľov a pomocných pracovníkov školy, pýši sa individuálnym a priateľským prístupom k študentom.

 • Language Schools New Zealand, Queenstown

  - kurzy pre dospelých

  Škola v Queenstown bola založená roku 1993. Jedná sa o menšie školu, kde vládne naozaj priateľská až rodinná atmosféra. Kvalifikovaní vyučujúci sa venujú študentom s plným nasadením a sú ochotní poradiť a pomôcť v každej situácii. Vďaka kvalifikovaným vyučujúcim, malému počtu študentov v študijných skupinách a pohodovej atmosfére je ľahké pomerne rýchlo dosiahnuť vynikajúce študijné výsledky. Hlavnou filozofiou je zameranie sa na zlepšovanie konverzácie a preto v škole vládne politika "English Only". Okrem zaujímavo vedených jazykových kurzov ponúka škola celý rad aktivít, ktoré sú v Queenstownu obľúbené. V zimnom období od júna do septembra sú v ponuke kurzy spojené s lyžovaním, cez leto potom vodné aktivity, bungee jumping atď. Budete nadšení aj z lokality, ktorú stojí za to navštíviť aj na dlhšiu dobu. Je to ideálne miesto pre aktívny športové vyžitie vďaka nádherným okolitým horám a jazerám. S pracovným povolením v rámci študijného sa ponúka veľa pracovných príležitostí v cestovnom ruchu. Skvelá šanca vycestovať na dlhú dobu a na pobyt si privyrobiť. Atmosférou školy a mesta budete nadšení.

 • New Horizon College of English, Napier

  - kurzy pre dospelých

  New Horizons College of English (NHCE) bola otvorená roku 1988 na prvom poschodí modernej budovy v centre mesta. Škola poskytuje študentom vysoko kvalitné vzdelanie v prostredí, ktoré je plne prispôsobené pre výučbu a štúdium cudzieho jazyka. Samozrejmosťou je kvalifikovaný a skúsený personál školy, ktorý má na prvom mieste za úlohu aktívne zapájať študentov do výučby. Výhodou je tiež menší počet študentov v skupine, čo zvyšuje možnosť venovať každému študentovi viac pozornosti. V škole sa môže hovoriť iba po anglicky, čo prispieva k efektívnejšiemu spôsobu, ako sa naučiť komunikovať čo najskôr a sa s kýmkoľvek cudzie národnosti. Škola je vhodná pre každého záujemcu o kvalitnú výučbu - začiatočníkov aj pokročilých v angličtine, mladší i starší záujemcov o štúdium. V ponuke je len 10 kurzov, ale vyberie si každý. Nechýba špeciálne programy ako napríklad štúdium angličtiny v spojení s degustáciou vína, golfom alebo kurz zameraný na študentov starších 40 rokov s programom popoludňajších aktivít (turistika, kultúra, šport, atď.). Priateľská atmosféra a osobný prístup zamestnancov školy napomáhajú tomu, aby sa tam každý cítil šťastný.

 • New Zealand Language Centres, Auckland

  - kurzy pre dospelých

  NZLC Auckland patrí k jedným z najstarších a najznámejších jazykových škôl na Novom Zélande. Táto organizácia, ktorá má tiež školu vo Wellingtone, bola rokoch 2014 až 2017 ocenená v prestížnej ankete ST Awards ako "najlepší jazyková škola na južnej pologuli". Opakované víťazstvo odráža vysokú kvalitu poskytovaných služieb a rešpekt medzi profesionálov v obore jazykového vzdelávania. Špeciálny program City Link umožňuje vyskúšať štúdium na oboch školách. Dôraz je kladený na profesionálny prístup lektorov k potrebám študentov. NZLC ponúka nielen kurzy všeobecného jazyka, ale aj možnosť pripraviť sa na niektorú z medzinárodne uznávaných skúšok. Pre IELTS je tiež testovacím centrom a skúšku je možné zložiť priamo v škole. Učiteľom anglického jazyka sú určené špecializované kurzy. Nezabúdajú tu ani na držiteľov víz s pracovným povolením - špeciálne ceny pre dlhodobé pobyty, asistencie a príprava na hľadanie práce a pod. Auckland je obklopený krásnym prístavom, ostrovy, plážami, vinicami a dažďovými lesmi a preto je skvelým miestom, kde pobyt začať. Najväčšie mesto Nového Zélandu je dejiskom mnohých medzinárodných podujatí, festivalov, koncertov a výstav, ktoré sa konajú v priebehu celého roka. Určite sa tu nudiť nebudete. Je skvelým miestom, kde prežiť dovolenku alebo kde začať cestu po ostrovoch.

 • New Zealand Language Centres, Wellington

  - kurzy pre dospelých

  Škola NZLC Wellington je voľbou pre všetkých, ktorí chcú uniknúť ruchu veľkomiest a pritom byť stále uprostred kultúrneho a spoločenského diania. Jedná sa o malú školu, v ktorej vládne priateľská atmosféra. Dôležitý je ale tiež profesionálny prístup lektorov a vybavenie školy zodpovedá potrebám študentov. Organizácia NZLC, ktorá má tiež školu v Aucklande, bola v rokoch 2014 až 2017 ocenená v prestížnej ankete ST Awards ako "najlepší jazyková škola na južnej pologuli". Opakované víťazstvo odráža vysokú kvalitu poskytovaných služieb a rešpekt medzi profesionálov v obore jazykového vzdelávania. Špeciálny program City Link umožňuje vyskúšať štúdium na oboch školách. NZLC ponúka nielen kurzy všeobecného jazyka, ale aj možnosť pripraviť sa na niektorú z medzinárodne uznávaných skúšok, prípadne špecializované kurzy pre učiteľov anglického jazyka. Nezabúdajú tu ani na držiteľov víz s pracovným povolením - špeciálne ceny pre dlhodobé pobyty, asistencie a príprava na hľadanie práce a pod.

 • Worldwide School of English, Auckland

  - kurzy pre dospelých

  Worldwide School of English v Aucklande patrí ku školám s dlhoročnou tradíciou. Jej členstvo v mnohých organizáciách svedčí o kvalite poskytovaných služieb. Vysoko kvalifikovaný učiteľský tím spoločne s moderným vybavením školy sú zárukou intenzívneho a kvalitného štúdia. Škola je dobrou voľbou pre všetkých záujemcov o štúdium vďaka širokej ponuke kurzov angličtiny. Je vhodná aj pre tých, ktorí majú v rámci svojho víza udelené pracovné povolenie. Job club majú študenti zadarmo a ponúka cenné rady a tipy na pobyt na dlhodobý pobyt na Novom Zélande a k hľadaniu práce.
  V budove školy má kanceláriu aj spoločnosť, ktorá naberá študentov prácu v oblasti hospitality pri najrôznejších športových a kultúrnych akcích. Hľadanie práce je tak veľmi uľahčené. Ubytovanie v preverených hostiteľských rodinách a aktivity po vyučovaní sú skvelou príležitosťou ako poznať miestnych obyvateľov a ich kultúru.

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional