Vyberte si štúdium:

 
 

CIEE+, educatius, USA - štátna/súkromná stredná škola

Jazyk angličtina
Krajina USA
Typ štúdia Studium na střední škole - státní, Studium na střední škole - privátní
Dĺžka pobytu školní rok, pololetí
Typ ubytovania hostitelská rodina, školní residence
Znalosť jazyka dobrá znalost angličtiny - SLEP test/TOEFL
Cena od (EUR) 9 919 EUR
Uzávierka prihlášok 31. 05. 2019
  • program vhodný pre študentov s najvyššími nárokmi a individuálnymi požiadavkami
  • pre každého, kto chce mať možnosť vybrať si miesto pobytu
  • malé skupiny študentov v triede v prípade súkromnej školy
  • kvalitné zázemie v internátnych školách
  • súkromné školy ideálne pre vysoko motivovaných študentov, ktorí chcú v budúcnosti pokračovať v štúdiu na univerzite v zahraničí

                                                                                                                                      Cena od 9 919 Eur

CIEE , educatius, USA - štátna/súkromná stredná škola

Štúdium na štátne/súkromné ​​školy v USA je veľkým snom mnohých ľudí, ktorí túžia po vysoko kvalitnom vzdelaní, skúsenostiach zo života v zahraničí a poznanie odlišnej kultúry. Prečo zvoliť práve tento typ programu?

Kvalita štúdia

Spôsob vedenia štúdia, ktorý kladie dôraz na celoročnú aktívnu prácu a rozvíja u študentov kritické myslenie, schopnosť racionálne analýzy a diskusie, je veľmi intenzívne a efektívne. Dôležitým aspektom je skvelé materiálne vybavenie škôl, študenti majú možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami a majú prístup k najlepším zdrojom informácií.

Vysoká úroveň služieb studentůma bohatý študentský život

Študent na americkej škole s vízom F-1 je zákazník, čo sa odráža v prístupe školy k nemu. Študenti môžu využívať študijné a profesijné poradenstvo, veľká séria škôl má tiež špeciálne oddelenie pre asistenciu zahraničným študentom. Školy majú zvyčajne vynikajúce materiálne zázemie nielen pre štúdium, ale aj pre mimoškolské aktivity a šport. Na amerických školách zvyčajne aktívne pracuje mnoho študentských spolkov rôzneho zamerania, ktoré umožňujú študentom rozvíjať ich záujmy mimo štúdium.

Rôznorodosť škôl a výber vzdelávacích programov

Výber školy je zásadný záležitosťou. Pre zahraničných študentov je zvyčajne dôležité nielen to, aké odbory ponúka a ako je škola kvalitné, ale tiež to, aby sa na vybranom mieste cítili dobre a škola im, nielen ako študentom, ale aj ako ľuďom s iným kultúrnym zázemím, poskytovala vhodné prostredie. Možnosť štúdia na súkromných školách ponúkame po celých Spojených štátoch, veľmi atraktívne sú školy na Floride, v Kalifornii alebo na východnom pobreží USA. V ponuke sú ako školy s možnosťou ubytovania v hostiteľskej rodine, tak školy rezidenčné.

Špeciálna ponuka - program bez možnosti výberu

Miesta pobytu a školy Okrem programu s možnosti výberu miesta pobytu a školy vám ponúkame aj lacnejší variant štúdia bez možnosti výberu lokality a školy. Program je vhodný pre študentov, ktorí nespĺňam niektorú z podmienok kultúrno-výmenného pobytu J-1. Študenti spravidla študujem v štátoch Iowa, Nebraska, Kentucky, Utah a pod. A sú zvyčajne ubytovaní v rodine s iným zahraničím študentom. Umiestnenie je garantované.

Kritéria pre prijatie

Každá škola si určuje vlastné pravidlá pri posudzovaní prijatia študenta. Vo väčšine prípadov je to dobrý prospech, znalosť angličtiny (overená testom a pohovorom), dobrý zdravotný stav a vysoká motivácia k štúdiu.

Vízum

Ku všetkým tu uvedeným pobytom v USA je potrebné študijné vízum typu F-1. Poplatok za vybavenie víz je 160 USD a poplatok za registráciu v databáze SEVIS 200 USD (k 1. 9. 2018).

Pre viac informácií nás kontaktujte na bezplatnej linke 800 100 300 (ČR), 0800 121 121 (SR) alebo na e-mailovej adrese highschool@studentagency.cz

Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional