Štúdium na stredných a vysokých školách a pomaturitné štúdium

  • Rozhodnutie študovať na strednej škole v zahraničí určite patrí k veľkým životným míľnikom, ktoré je potrebné dobre premyslieť. Čas strávený štúdiom v zahraničí môže mať zásadný vplyv na váš budúci život, preto by mal byť naplánovaný tak, aby ste si z neho odniesli čo najviac pozitívnych skúseností.

    Najväčšej popularite sa už tradične tešia študijné pobyty v anglicky hovoriacich krajinách, preto je aj ich ponuka najširšia. Nechýba ale ani nemčina, španielčina, taliančina, pobyty vo Francúzsku či v Belgicku. Zamerali sme sa nielen na kvalitné súkromné stredné školy (v našej ponuke nájdete súkromné internátné školy napríklad v USA, Veľkej Británii a Španielsku), ale aj na cenovo zaujímavé programy pre menej náročných klientov.

    Štúdium na strednej škole v zahraničí v sebe zahŕňa štvrťročný, polročný alebo ročný študijný program odborných predmetov v cudzojazyčnom prostredí. Programov Štúdium na strednej škole v zahraničí sa môžu zúčastniť študenti vo veku 11-19 rokov (podľa typu programu).

Nájdite si na našich stránkach a objednajte svoj program on-line alebo nás kontaktujte na bezplatnej linke 0800 121 121 alebo e-mailovej adrese highschool@studentagency.sk a my vám s výberom pomôžeme.

 

 

 
 

Vyberte si štúdium:

 
 
Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional