Jazykové kurzy a štúdium v zahraničí

 

 

STUDENT AGENCY je najväčšou sprostredkovateľskou agentúrou zahraničných jazykových pobytov v Českej republike a na Slovensku. Vyberať môžete z jazykových pobytov pre dospelých, ktoré môžu využiť aj študenti nad 16 rokov, z pobytov pre business klientelu, z prázdninových jazykových kurzov pre deti a mládež alebo zvoliť dlhodobé štúdium na strednej alebo vysokej škole v zahraničí. Školským kolektívom ponúkame tiež výukové a poznávacie zájazdy do zahraničia.

Navyše poskytujeme komplexný servis a tak všetko, čo s cestou do zahraničia súvisí vybavíte na jednom mieste: zabezpečíme nielen jazykový kurz, ale tiež ubytovanie na celú dobu pobytu, dopravu, poistenie na cesty a víza. Budeme vám k dispozícii po celú dobu zariaďovaní zahraničného pobytu a zároveň vám poradíme, ako pobyt ľahko financovať.

Jazykové a študijné pobyty v zahraničí sú jedným z najefektívnejších spôsobov ako sa v cudzom jazyku zdokonaliť. So | STUDENT | AGENCY | budete  jazyk vždy študovať v krajine, kde sa danou rečou bežne rozpráva. To umožňuje maximálne sústredenie na výučbu a nutnosť komunikovať aj mimo nej. Naozaj dobrú znalosť jazyka tak môžete získať už v priebehu pár týždňov. Stačí len zvoliť najvhodnejšiu dĺžku a intenzitu jazykového kurzu.

Nájdite a objednajte si na našich stránkách najvhodnejší kurz on-line alebo nás kontaktujte na bezplatnej linke 0800 121 121 alebo e-mailu info@studentagency.sk a my vám s výberom pomôžeme.

 
 

Vyberte si kurz :

 
 
Podieľajte sa na zlepšení našich služieb. Píšte svoje podnety priamo riaditeľovi.
Valid XHTML 1.0 Transitional